Catwoman #10 The New 52 - Türkçe

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
file
file

Catwoman (Kedikadın) #10 (2012) The New 52

Türkçe Çeviri - Balonlama: gvngngr (Güven Güngör)

Tarayan: Zone-Empire
Yazar: Judd Winick
Çizer: Guillem March

Baykuşlar'ı Batman'e havale eden Catwoman'ın dışarıda yarım kalan işi malum. Sokak aralarında ava çıkan vahşi, kararlı ve bir o kadar da duygusal kedinin akşam yemeğinde gizemli bir psikopat var.​

Önceki Sayılar:
Catwoman #8 #9 Türkçe
Catwoman #6 #7 Türkçe
Catwoman #5 Türkçe
Catwoman #4 Türkçe
Catwoman #3 Türkçe #2 #1

Arkadaşlar iki hafta sonra yine bir Catwoman sayısıyla geri döndüm. Sonunda iki haneli sayılara geçtik. Fakat tatil sezonunun kapanmasıyla malesef bundan sonra sayıların eskiye nazaran daha geç çıkacağını belirtmek isterim.
Bu iki haftalık sürede çeviriyle ilgilenemedim ama boş da durmadım. Sizlere Catwoman serisi ile ilgili ve daha çok arşivleme amacıyla açtığım amatör siteyi takdim etmek istiyorum:

Okuyan herkese teşekkür ediyor, hem sayı hem de site hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Kediciği çok sinirlendirmişler galiba cam,çerçeve indiriyor.Teşekkürler,emeğinize sağlık:)

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,082
5,441
siteniz hoşuma gitti işinizi ciddiyetle yapıyorsunuz uzun yıllar birlikte oluruz inşallah...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,928
İstanbul
Yeni Catwoman sayısı için teşekkürler, sevgili Güven. Catwoman okurken epey eğleniyorum, eminim okuyan tüm dostlarımız da aynı keyfi alıyordur.

Bloğun da hayırlı olsun. Gayet güzel, derli toplu olmuş. "HAKKIMDA" başlığı altındaki öyküne bayıldım :). Umarım senin gibi bir sabah ansızın kalkıp çeviri balonlama yapmaya başlayanların sayısı hızla artar. Çizgi Diyarı ile ilgili sözlerin de çok hoş.

Ellerine sağlık.

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
Herkese değerli yorumları için teşekkür ediyorum :)

@direnc11 hocam ayrıca teşekkür ederim. sizin yönettiğiniz site olmasa zaten hiç başlayamazdım :)

12 Şub 2010
15,006
544,113
Catwomen Türkçe'ye kısaca göz attım, çok beğendim. Uygun bir zamanda detaylı olarak inceleyeceğim.

Catwomen'a başlama öyküsü harika bir anı.

Teşekkür ve tebrik ediyorum.

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
İmza'lık söz. :D

Siten çok hoş olmuş kardeşim.Sadece catwoman la kalmamalı o site diye düşünüyorum.
Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Başka çalışmalar da yapılabilir ancak Catwoman'da güncel sayıyı yakalamadan başka bir işe geçmek istemiyorum ve Catwoman'da da iki haftada bir sayı yayınlayabiliyorum zaten şu sıralar :)