Brendon Cilt 2 Sayı 6 Canilerin Balad'ı

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,397
26,209
İstanbul
adh2.jpg

ozo1.jpg

Tüm Çizgi Diyarı Dostlarına, keyifle okumaları dileklerimle.

4 Shared

Mega

Dosya co (Gandor08'e teşekkürler)

Son düzenleme:

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
bende geçenlerde kendi kendime acaba yeni bir brandon sayısı gelir mi diye soruyordum.:)..çok sağol..

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
97
165
denizci
4 shared blokeli diyor, diğerinde de inmiyor, mediafire olsaydı, bu gece bunu okuyamazsam uyuyamam:'(, imdat Güngör abi :(,

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,369
141,803
4 shared blokeli diyor, diğerinde de inmiyor, mediafire olsaydı, bu gece bunu okuyamazsam uyuyamam:'(, imdat Güngör abi :(,

Abi sen canını sıkma bu gece okursun Güngör abinin yüklediği bu kitabı.

Dosya.cc yükledim sen burdan indirebiliyordun sanırım.

Brendon için teşekkürler emeklerinize sağlık.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
97
165
denizci

Abi sen canını sıkma bu gece okursun Güngör abinin yüklediği bu kitabı.

Dosya.cc yükledim sen burdan indirebiliyordun sanırım.

Brendon için teşekkürler emeklerinize sağlık.

İndiriyorum şu an :d, ya dostum ben senin nasıl hakkını ödeyeceğim bilmiyorum artık :(, sağol varol :)

12 Şub 2010
15,006
543,835
Brendon görünce, tamam sevgili uzung dedim

Usta taramacı, düzenlemeciden okumak gibisi var mı:)

Sağol dostum

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,838
İstanbul
Sevişirken bir çeşit canavara dönüşen "yaratıklar" pek çok romanda, pek çok çizgi romanda (mesela Conan'da) sık sık karşımıza çıkar. Aynı "klişe" bu kez Brendon'un bu macerasında kullanılmış. Kimi zaten bir tür sapkınlık olarak sunulur bu kimi zaman bir lanetin yansımasıdır.

Daha önce satın alarak okuduğum bu macerayı bir kez de Güngör Hocamın nefis düzenlemesiyle okumuş oldum. Teşekkürler...

Brendon iyidir, candır. Yeni sayıları çıkar çıkmaz edinmeye çalışalım. Böyle yapalım ki Brendon yaşamaya devam etsin :)

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,951
Direnç11'in söylediği gibi sapkınlık vurgusu var bu öyküde. Satır aralarında ensest'e de değinmiş senarist. Lakin, Brendon'un karanlık ama şiirsel dünyasını daha iyi yansıtan bir çeviriye kavuşması umudumu sürdürüyorum hâlâ... Hikayeler ile çevirileri arasında bir frekans farkı var, bir türlü örtüşmüyorlar gibime geliyor.. Belki zamanla...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
97
165
denizci
Güngör abi :), dün akşam okudum, bana göre bugüne kadar yayınladığın Brendon'ların en iyi macerası bu :D, devamlı karışık yayınladığın, diğer 1001 Roman'lardan önce; şu Brendon'ları bir bitirsen de; tüm seride en iyi macera bu mu anlasam Güngör abim :rolleyes:, valla başka bir nedeni yok yani :4: