Ben Geldim !

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Merhabalar, çizgi roman merakımdan bir şeyler ararken buldum bu siteyi ve çok beğendim. Daha çok fazla vakit geçirmedim ama ilgi çekici ve zevkli bir site. :) Şu an için çizim çalışıyorum fakat ileriki zamanlarda bir profesyönel olmayı çok istiyorum, ve bir dergide çalışmak.

En çok eller ve gölgelerde sıkıntılarım var, yardım ederseniz de çok sevinirim. :)

Son düzenleme:

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
hoş geldin aramıza kardeşim.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

punisher27

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
124
80
hoş buldun kardeş, aramıza yeni birisinin daha katılması beni çok sevindirdi...iyi vakit geçirirsin inşallah...:D

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Hoşgeldim hoşbuldum karışmış :D daha içten karşılaman için de ayrıca teşekkürler. :)

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Sağol kinowa. :) Siteye üye olalı 1 gün oldu fakat tahmin ettiğimden daha fazla şey olduğunu öğrendim, hâlâ keşfediyorum. Bence çizgi diyarı çizgiromancılar için müthiş bir site.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,422
Daha neler var dostum.. Karıştır keyifle :) tekrar hos geldin sefalar getirdin..

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Site güzeel fakat, bu kadar üye olmasına rağmen çok cevap vs. yok yani, aktif kişi sayısı çok az bence. Millet tatilde desem, online bir sürü kişi görüyorum. Ya da, bakıyorum bir konuya 2.000 görüntülenme var ama cevap sayısı 100 bile değil. Bana biraz yabancı geldi bu durum. En azından bi teşekkür çok görülmemeli de mi? Ya da benim mesajım işte, 120 civarında görüntülenme var hoşgeldin diyen insan sayısı tek tük, diyenlere de ayrıca teşekkür ediyorum tabii ki. :)

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,371
Site güzeel fakat, bu kadar üye olmasına rağmen çok cevap vs. yok yani, aktif kişi sayısı çok az bence. Millet tatilde desem, online bir sürü kişi görüyorum. Ya da, bakıyorum bir konuya 2.000 görüntülenme var ama cevap sayısı 100 bile değil. Bana biraz yabancı geldi bu durum. En azından bi teşekkür çok görülmemeli de mi? Ya da benim mesajım işte, 120 civarında görüntülenme var hoşgeldin diyen insan sayısı tek tük, diyenlere de ayrıca teşekkür ediyorum tabii ki. :)

Farklı bir görüş açısıyla yaklaşırsak... Üyeleri teşekkür etmeye zorlarsak, konuların altında binlerce boş boş teşekkür mesajı okuruz..
Hiç olmazsa bu şekilde gönülden gelen teşekkür mesajları okuyoruz ve inanıyoruz, biliyoruzki bu mesajlar linki görebilmek, download edebilmek maksadıyla yazılan mesajlar değil.
Forumumuzda paylaşım yapan bütün dostlar bunu zaten biliyor/yaşıyorlardır..
Onun için derimki bu konuya takılmayın..

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Sağolun, hoşbuldum. :)

Ozaki, ben zorlayın demiyorum da.. Ne bileyim, hani, daha fazla insanın içten teşekkür etmesini isterdim.