Baraküda - Dördüncü Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,860
Sevgili dostlar

Baraküda serisinin dördüncü kitabının çevrimi tamamlandı. Aşağıdaki linkten tüm kitapları indirebilirsiniz.

http://www.cizgidiyari.com/forum/odenat/76907-barakuda-turkce.html

Herkese keyifli okumalar.

Not : Mediafire İE'de saçmalayabiliyor. İndirmek için Google chrome kullanabilirsiniz.

csrdb4q994kb2xj26.jpg

Son düzenleme:

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
sevgili odenat,
Size sonsuz teşekkürler.Bir pazar günü sayenizde keyifli bir frankofonu ilk sayılarını okumuş olmama rağmen yeniden okumayı planlıyorum.Günümüzde birçok yayıncının satmıyor yada az satıyor diye el atmadığı bu güzide eserleri sayenizde tanıma ve okuma şansı bulabiliyoruz.Şahsen ben bu konudaki açlığımı bazı download sitelerinde ingilizce tercümeleri okuyarak gidermeye çalışıyorum.Ama sizin akıcı çevirileriniz ve güzel balonlamalarınız beni çok mutlu ediyor ve okurkende büyük keyif veriyor.
Hastalıktan yeni çıktığınızı biliyorum.Geçmiş olsun dileklerimi tekrarlıyorum.Sizden sadece bu paylaşımlarınızı sürdürmenizi ve bizleri mutlu etmeye devam etmenizi rica ediyorum.Yeni süprizlerinizi dört gözle bekliyorum.Sevgilerimle....

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,204
Kütahya
Sizi ve çalışmalarınızı tekrar sitemizde görmekten büyük mutluluk duydum.Çok teşekkürler ve geçmiş olsun.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili odenat,
Soleil yayın kuruluşunun sitesini gezerken Le song du dragon diye bir seriyi gördüm bu hannibal meriadec ile ilgili bir seri mi? Sanırım 8 albüm yayınlanmış.Çevirmeyi düşünürmüsünüz? Sizden BEC-İKO ikilisinin yarattığı TENEBRES (Sanırım çizgi diyarında darkness olarak ilk albümü yayınlandı.)ve Runberg - juzhen ikilisinin yarattığı Kingdom albümlerini bizler için çevirmenizi rica etsem bu sıkıntılı günlerinizde sizden çok şey mi istemiş olurum..Sevgilerimle...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,398
26,317
İstanbul
Tıpkı öncekiler gibi, bu da gayet kaliteli bir çeviri balonlama olmuş.
Okuma şansımızın olmadığı seriler sayenizde arşivlerimizdeki yerini alıyor.
Teşekkürler ediyorum, sağlıkla.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,303
4,528
Sevgili Odenat kardeşim iyi akşamlar.Barracuda ismini görür görmez indirip inceledim ve ardından da tüm sayıları indirdim.
Değerli kardeşim bu güzel seri için çok çok teşekkürler ederim,en kısa zamanda keyifle okuyacağım.Tekrar tekrar teşekkürler ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,750
Harika paylaşımlarınız övgüyü ve teşekkürü fazlasıyla hak ediyor.
Sıkıntılarınızı en kısa zamanda halletmeniz dileğiyle.
Teşekkür ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,125
hiçbiryerde :)

Muhteşem çizimleriyle
heyecanlı hikayeyi
Türkçe okumak bir şans.
Balonlama da harika olmuş,
çok emek vererek hazırlanan