azizelaziz vefat etti.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
443
1,572
Bize bilhassa 2. Dünya Savaşı ve Naziler üzerine çeviri/balomlamaları ile şölen yaşatan değerli aizelaziz arife günü vefat etmiş ve bayramın 1. günü defnedilmiştir.

Çizgi Diyarı ile tanıştıran sevgili arkadaşı wolf1972 anısını yaşatmak için her çevirisinin altına mesaj bıraksa da, ayrıca anmak isteyenler olacağı için ayrı bir duyuruda belirtme gereği hissettim.

Başımız sağolsun

Creepy

Yeni Üye
22 Nis 2019
89
279
Geride bıraktığı çalışmaları okudukça hatırlayacağım. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,111
6,527
Habere inanamadım. Allah rahmet eylesin. Çevirilerini, çizgi roman dünyamıza katkılarını unutamam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

godes

Aktif Üye
26 Kas 2013
298
1,607
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dilerim. Çizgi Diyarı'na kazandırdığı eserlerle anılmaya devam edecek.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,323
Değerli üstadımız azizelaziz'e Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına en içten dileklerimle baş sağlığı dilerim.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,332
32,440
İzmir
Tanımadığım halde sempati duyduğum bir diyar dostuydu.
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Işıklar içinde uyusun.

Son düzenleme:

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
460
3,803
Hiçbir Şey Ülkesi
Dün çeviri ve balonlama paylaşımlarının altında vefat mesajlarını görünce şaka ya da spam mesaj zannetmiştim. Keşke öyle olsaymış. Keşke şaka olsaymış. Meğerse vefalı dostu onu anıyor, vefatını haber veriyormuş. Çok üzüldüm...

Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,229
7,347
Çok üzüldüm, gencecik yaşta hayatını kaybetmiş. Hayat maalesef böyle, insanlar geliyor gidiyor, geriye anılar ve eserler kalıyor. Çevirmiş olduğu eserlere baktıkça kendsini anacağım. Ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim. Nurlar içinde yatsın...

wolf72

Yeni Üye
25 Eki 2013
104
113
azizelaziz vefat etti

20 Nisan 2023 günü sevgili dostum azizelaziz (Ekrem ) aramızdan ayrıldı ,sevenlerinin, takipçilerinin başı sağolsun.Artık çevirdiği çizgi romanlar ebedi olarak burada hatıra olarak kalacak ,nurlar içinde uyusun ,mekanı cennet olsun

Logic

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2021
367
4,197
Evren
Yerinde huzur bulsun. Vefat nedeni nedir öğrenmek isterdim. Çoğumuzun arşivinde yayınladığı kitaplar var vefatı derinden üzdü beni.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
894
4,665
İzmir
Sitemizden bir yıldız daha kaydı. Güzel, nitelikli çevirileri ile kendini sevdiren arkadaşımız azizelaziz'in aramızdan ayrıldığını duyunca çok üzüldüm.
Ama kadere karşı gelinmez. Onun nasibi buraya kadarmış. Hepimiz de böyle bir gün bu diyardan kaybolup gideceğiz. Arkamızda güzel şeyler bıraktığımız takdirde onlar unutulmayıp hep hatırlanacak.
Tüm sevenlerinin başı sağ olsun.

Logic

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2021
367
4,197
Evren
Bir çoğumuzun sesini bile duymadığı bir insanın vefat haberi derin keder yaşatıyor. Huzur içinde uyusun, paylaşımlarını okudukça iyi duygularla hatırlayacağız kendisini.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,437
Çok üzüldüm. Ailesine ve Çizgi Diyarı'na başsağlığı yakınlarına sabır dilerim. Çizgi Diyarı'nda bir yaprak dökümü var gibi.

Çitaku

Yeni Üye
28 Ocak 2015
51
218
Hiç tanışma şansım olmadı, ama bize verdikleri için sonsuz teşekkürler. Umarım mutlu bir hayatı sürdürmüştür.
Bir anlamı varsa, ben kendisinden razıyım.

Hakkını helal etsin.