ALTI 01 Tanque Verde Katliamı

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,238
ALTI 01 Tanque Verde Katliamı

vfRCAWNB.jpg

Tek gözlü bir çocuk, bir asker kaçağı, bir fahişe, kaçak bir Kızılderili, kaçak bir köle ve dinden dönmüş bir rahibe. Altı dışlanmış. Altı kader. Tek bir macera. Bu dört bölümlük macera çizgi romanı, western'in şifrelerini daha önce hiç olmadığı kadar karıştırıyor.

İNDİRMEK İÇİN
:wbtr:

BİR SÜRE PAYLAŞIM ADINA YOKUM BU SERİNİN DEVAMI YAYINLANMADI.

Son düzenleme:

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
438
1,545
Thorgal'ın gençlik yılları gelecek aya sarktı desene. Emeklerin için çok teşekkürler.

Ek Bilgi : 20. sayfada son panelde cafe sahibi (Helleck içeri girdiğine)nin bir balonu eksik ve devam 21. sayfada otururlarken aynı cümle iki defa girmiş. -- Hemen okumaya başladım da.. Devam ederken ayrıntılı yazayım dedim --

Son düzenleme:

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,238
Thorgal'ın gençlik yılları gelecek aya sarktı desene. Emeklerin için çok teşekkürler.

Ek Bilgi : 20. sayfada son panelde cafe sahibi (Helleck içeri girdiğine)nin bir balonu eksik ve devam 21. sayfada otururlarken aynı cümle iki defa girmiş. -- Hemen okumaya başladım da.. Devam ederken ayrıntılı yazayım dedim --

Sayın Aster01,
Gerekli güncellemeler yapıldı. Teşekkür ederim.
Thorgal beğeni sayıyı düşük indirme sayısı fazla. Beğeni durumuna göre değerlendirip çalışmaktan uzaklaştım. İlerde duruma göre bakarız. İyi günler dilerim.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,916
28,064
Sayın Toylar,

Bu eseri türkçeleştirip, paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Eser, bilinenlerin ve anlatılmaya çalışılanların aksine gerçek batının fotağrafını çok net olarak giriş sayfalarında detaylı olarak vermektedir. Özel araştırma ile akademik eserlerde kelime aralarında bulunanacak bu bilgilerin bu kadar yalın ve net yer almış olması ilginç ve takdire şayan.

Western severlerin, bu eserin ilk sayfalarında yer alan bilgiler çerçevesinde eserleri değerlendirmeleri uygun olur.

Eserde dendiği gibi, "düello istisna, arkadan (pusu) vurma esastır".