Yorgun Adminler Dörtlü Daraltılmış Özel Gündemli Kadıköy Toplantısı?!..

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
İlker uzun zaman oldu görüşmeyeli diyerekten ve de özel uçak ile atlayıp gelince gitmemek olmazdı.. Kar dedim, Büyük Şehir belediyesi dedim, Kadir Topbaş dedim dinletemedim.. Adam Trabzon'dan gelmiş, biz Beyoğlu'ndan gidemezsek yuh dedim kendime.. Yirmi Dakikada Kadıköydeydim..

612013040.jpg

Aslında oturduğumuzda fotoğraf çektirmeyi unuttuk.. Mizansen olsun diye çıkışta çektirdik.. Dört Yakışıklı adam, biri diğerlerinden biraz daha yakışıklı..

029wow.jpg

Nihat ve Şerif şu an Çizgi Diyarının sorunlarını ve geleceğini düşünüyorlar..Yaklaşık iki saat düşündükten sonra yorulduk dediler.. Konu kapandı..

612013030.jpg

İlker sorunlarımızı konuşurken bir ara üzüntüden ne yapacağını şaşırdı.. Nihat mahcup çocuk, yüzünde müstehzi bir ifade, benim ne işim var bu delilerin arasında diye düşünmekte..

612013031.jpg

Yaklaşık on dakika poz ver, poz ver diye ısrar ettiler.. Anlamalıydım bir katakulli olduğunu, eve gelince arkadaki fonu görünce jeton düştü.. Koskoca adamların yaptıklarına bak.. Hesabını kötü soracağım..

612013038.jpg

Dostlarımı seviyorum. Bu forum sayesinde hepsi birbirinden değerli onlarca yeni arkadaşım oldu.. bazıları ise sıkı dostum.. İşte dostlarım.. Kararlar mı? Bu forumu çok sevdiğimize karar verdik..​

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,217
Ne harika bir dostluk!
Herhangi bir menfaat birliğine dayanmayan,
sevgi ve saygının ön planda olduğu
ve gönlü güzel herkesin yukarıdaki karelerde kendisinin de yer almasını arzu edeceği bir dostluk...
Aynen benim gibi...
Bırakın görüşmeyeli uzun zaman olmasını,
biz henüz hiç görüşemedik.
Sayın İlker bey,
Savaş kardeşim,
Nihat bey,
Şerif bey,
kim organize eder,
kimlerin yolu düşer bilmem ama,
Konya'ya da bir gün yolunuz düşer inşallah!
Sizleri görmek, sizlerle biraz daha derinden sohbet etmeyi gönülden isterim.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,549
70,143
NeverLand
İki saat gibi çok kısa bir sürede, İstanbuldaki diğer dostları Pazar günü fazlaca rahatsız etmeden, çok kısa bir görüşmeyi bu kadar güzel anlatan karelerle aktarmak Savaş abi'ye özgü bir özellik. Çok daha geniş katılımlı oturmalar için Zeki abi gereken organizasyonu yapacak bu ay için. Görmek istediğim o kadar dost var ki, listeleme yapmak anlamsız. Tüm dost gönüllü dostlara sevgiler.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Vallahi nasıl bir iştir bu anlamıyorum?
Hepimizin kendine göre türlü derdi tasası var.
İşimiz gücümüz ailemiz falan derken belkide çok bunalıyoruz...
Ama çizgi roman için bir araya gelince hepsi hiç olmazsa o anlık unutuluyor :)
Neşelenip (evet Direnç bile gülebiliyor :D ) Heyecanlanıp hemen ne yaparız nasıl olur diye başlıyoruz dedikoduya :p
Evet evet hepinizi çekiştirip o şunu yaptı bu bunu yaptı diye anlatıyoruz!

Genç kardeşlerimizden tutunda 50-60 yaşından sonra çizgi roman tutkusuna dönüşen bu güzide topluluğu seviyoruz işte napalım :d

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
İlker Bey (Bakunin)böyle aile fotoğraflarında pek sık görülmez. Ne
yapalım herkes Savok gibi medyatik değil ki!Şaka bir yana İzmir ekibinden sonra Bakunin'li İstanbul ekibini de birarada görmekten
memnun oldum.Her çekilen fotoğraf,yapılan sohbetler,alınan kararlar,
yenilen boyozlar Çizgi Diyarını daha ileriye götürmek içindir eminim...

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,844
İki saat gibi çok kısa bir sürede, İstanbuldaki diğer dostları Pazar günü fazlaca rahatsız etmeden, çok kısa bir görüşmeyi bu kadar güzel anlatan karelerle aktarmak Savaş abi'ye özgü bir özellik. Çok daha geniş katılımlı oturmalar için Zeki abi gereken organizasyonu yapacak bu ay için. Görmek istediğim o kadar dost var ki, listeleme yapmak anlamsız. Tüm dost gönüllü dostlara sevgiler.

Tam bir sitem patlatacaktım ki
iyi kurtaradın :)
evet yani
bir kere de hepimiz bir araya gelelim
Kadıköy yapıyorsunuz bize bir haber yok
cık cık cık
neyse bir gündüz buluşması isterim ben :)
Şerif Abi'yi yine kaçırdım :(
Savok, sen o pozu hayatta kimseye anlatmazsın haberim yok diye
baksana nasıl gururlu bakıyorsun :d