Yeni yöneticimiz scanfan, hayırlı olsun!

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,731
Kasımpaşa
Sevgili üyemiz scanfan, görüş bildiren yöneticilerimizin ortak kabulü ile yönetici kadromuza seçilmiştir.
Hayırlı olsun dileklerimle!

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Annemin geçirdiği acil bir safrakesesi ameliyatı dolayısıyla üç-dört gündür forumu doğru-düzgün izleyememiştim.
Bu kısacık arada neler olmuş neler? :)

Bunlardan birisi de çoktandır aklımı kurcalayan bir sorunun yanıt bulmuş olması: Sevgili scanfan dostumun yöneticiliği!
Her ne kadar yönetici statüsünde olmasam da gayrı resmi olarak :) ben de görüşümü bildireyim;
Bu konumu uzun zamandır hak eden bir dostumuzdur kendisi...

Forumdaki paylaşımları, bilgi dağarcığı ve duruşuyla bu konumu hak ettiğine yürekten inanıyorum...
Kendisini muhabbetle selamlıyor, tebrik ediyor saygı ve sevgilerimi gönderiyorum...
Hayırlı uğurlu olsun... :31:

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Sevgili Scanfan tebrikler.. :) Uzun zamandır yönetici olmanızı arzuluyordum, nihayet bu günleri de gördük zira bir yöneticide olması gereken tüm vasıflar sizde fazlasıyla vardı. İnanıyorum ki; alınan bu son derece yerinde karar ile; Çizgi Diyarı kendisine 10 kaplan gücünde bir güç katmıştır.. :) Yöneticiliğiniz hayırlı ve uğurlu olsun çok değerli büyüğüm...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Hayırlı uğurlu olsun..Hak eden hakkını almalı..Tebrik eder başarılar dilerim sevgili scanfan..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
Gerçekten de çoktandır forumun bir çok alanında çalışmalar yapan ve bir çok alanda bilgi birikimlerini bizimle paylaşarak bizi zenginleştiren "Scanfan", ayrıca bir yönetici gibi elinden geldiğince forumun bir çok kısmında düzenleme, derleme toparlama çalışmalarına da katkıda bulunuyordu. Hoş sohbeti ve keyifli paylaşımlarını her zaman görmekten çok mutlu olduğum dostumu tebrik eder, yönetici olarak ta başarılarının devamını dilerim (Türkçesi daha çok çalışması, forumun mutfağında da çalışması oluyor yani:d).

12 Şub 2010
15,006
545,225
Çok isabetli bir karar oldu

Çizgi Diyarı daha da güçlü şimdi

Tebrik ediyorum sevgili dostum, hayırlı olsun

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,779

Sevgili diyardaşlarım, nazik mesajlarınızla beni onurlandırdınız, kabullendiğinizi belirttiniz. Hepiniz sağolun, varolun. Beni bu göreve öneren ve kabul eden yöneticilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Umarım onlar başta olmak üzere hiçbir diyardaşımı hayal kırıklığına uğratmam. Çizgi Diyarı'nın bekası için elimden gelen gayreti göstereceğim. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Hayırlı olsun üstadım.Yaptıkları yapacaklarının teminatı olarak,çok yerinde bir karar olmuş.Tebrik ediyorum...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,517
Sevgili Scanfan dostumuza hayırlı olsun dileklerimi ileterek,
başarılar diliyorum.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Çok güzel bir duyuru... Hayırlı olsun... Sevgili Scanfan dostumuza diyardaki yeni konumunda başarılar dilerim... Tabi bizler, nefis çalışmalarını ve paylaşımlarını izlemeye devam edeceğiz...

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,161
Bize kattığınız ve bizimle paylaştığınız tüm değerlerin sonucu..Hayırlı olsun.Sevgiler&Selamlar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,955
İzmir
Değerli dostumuz scanfan'ın formumuza katkıları çok büyük.
Görsel hafızası, derin bilgisi ve engin arşivi ile ondan öğreneceğimiz daha çok şey var.
Güçlü Çizgi Diyarı değerli dostumuz ile daha da güçlendi. Hayırlı olsun.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,806
İzmir
Kolay gelsin, üstadım.... :)

Forum büyük malumunuz üzere. Daha yapılacak çok şey, kat edilecek çok yol var...

Çok tebrik ediyorum...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,560
İzmir
Henüz çok kısa bir zamandır forumdayım,ama gördüğüm kadarıyla gerek paylaşımlarıyla gerek bilgilendirmeleriyle Scanfan kardeşimin bunu hak ettiğini görebiliyorum.Tebrik eder ve güzel paylaşımlarınız daim olmasını dilerim.

kmltuncer

Süper Üye
12 Eki 2009
1,050
2,512
Yalova
Hayırlı olsun, formun genel karekteri olarak herkes hakketiğini alıyor. Başarılı çalışmalarının formu daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz.

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
382
2,170
Hayırlı uğurlu olsun sayın scanfan. Hak ettiğinizden ve layıkıyla yerine getireceğinizden emin olduğum bir görev. Değerli paylaşımlarınızı yönetici sıfatıyla devam ettirecek olmanız mutluluk verici.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Gönülden kutlar, kolaylıklar dilerim. Forum sakinlerine hayırlı olsun, sevgili Scanfan da bu hayırlara vesile olsun...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Uzun zamandır paylaştığı emsalsiz bilgileriyle birlikte olduğumuz scanfan dostumuzun yöneticiliği ile de
diyarımızın itici gücüne büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. (Herkes gibi.)
Hoşgeldin sevgili Scanfan.