Yeni yaşın kutlu olsun zamangezgini

12 Şub 2010
15,006
545,225
Sevgili Zamangezgini bugün doğmuş

Çizgi Diyarımızın renkli üyelerinden, eşsiz sunum ve düzenlemeleriyle yüreğimizde ayrı yeri olan sevgili Bayhun Öntürk, yeni yaşını kutluyor ve bol çizgi romanlı nice mutlu yıllar diliyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,924
hiçbiryerde :)
Sevgili dostum renkli kişiliğinle,
renkli paylaşımlarınla hep aramızda
olmanı, sevdiklerinle birlikte uzuun
sağlıklı yıllar geçirmeni dilerim...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Her daim forumumuzun bilgi kaynagı ve eşsiz sunumlarıyla bizlere çizgi ve kitaplar hakkında bilgi vern renkli bir kişilik olark tanıdığım zamangezginin doğum gününü kutlar sevdikleriyle beraber daha nice nice doğum günleri geçirmesini temenni ederim.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,965
Sevgili ZamanGezgini, doğum gününü kutlarım. Nice güzel yaşlar dilerim, huzur ve sağlık içinde.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Çizgiroman desen, orada o, bilimkurgu desen, orada o, nadir eserler desen, orada o, yenileme çalışmaları desen, orada o, derlemeler desen, orada o, dokümanvari sunumlar desen, orada o, en önemlisi "yanımızda kim var" desen, orada o. İyi ki doğmuş, iyi ki heryerde o!

Nice yaşlara sevgili dostum Bayhun...

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Çizgi Diyarı'ndaki "En bi değerli" paylaşımların adamı Zamangezgini... İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin...

Sevdiğin her şeyle birlikte; sağlıklı, mutlu, huzurlu, uzun bir ömür dilerim...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,919
Sevgili Bayhun, doğum gününü kutlar, nice mutlu, huzurlu, ve çizgiroman dolu yıllar dilerim.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,906
5,308
Ben yeni üyenizim. Sizleri sizler kadar tanımam. Ama inanın yukarıda yazılanların tümü zamangezgini Spak için doğru. Ne kadar çok özelliklerin var. Ne kadar zengin kişiliklisin. Yukarıda söylenen tüm sözleri tekrarlar nice sağlıklı yıllar dilerim. ( Biliyorum çok kullanılan bir klişe ama inanın size çok yakışıyor ) İyi ki varsınız ( sen ve senin gibiler ) !!!!!!!!

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Sevgili Bayhun, doğum gününü kutlarım. Sevdiklerinle beraber sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür geçirmeni dilerim. Elbette bolca çizgi roman olsun hep elinin altında, etrafında.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Çizgi diyarı'nın en renkli ve takip edilmesi zevkli üyelerinden, çok sevgili büyüğüm zaman gezgini; doğum gününü en içten dileklerimle kutlar; sevdiklerinle beraber sağlık, huzur, mutluluk ve umut dolu bir ömür sürmeni dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Canım kardeşim,sevgili Zamangezgini kardeşim doğum günün kutlu olsun.Ömrünce mutlu ol,sevdiklerinle birlikte huzurlu yaşa.
Değerli kardeşim herşey ama herşey o güzel gönlünce olsun,seninle aynı ortamda olmak çok güzel.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,237
Doğum günümü kutlayan çok sevdiğim dostlarım; güzel duygularınız ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Sevgili Profesör dostuma da söylediğim gibi bu günün doğum günüm olduğunu burada siz arkadaşlarımın sayesinde öğrendim. Yüzüme büyük bir gülümseme yayıldı çok mutlu oldum. Bu ışıltıyı ve gülümsemeyi hala taşıyorum. Sağ olun var olun, iyi ki buradayım ve aranızdayım.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,473
Ben gene arkadan nal toplayarak geliyorum :( Bir tarafdan geç kalmamdan dolayı utançla özür dilerken öbür tarafdan en içten duygularımla, yürekten mutlu , huzurlu sağlık dolu yıllar diliyorum sevgili zamangezgini ..

kalantorxxl

Yeni Üye
16 Ara 2012
33
69
Bayhun Abi doğum günün kutlu olsun. Yüzünden gülümsemenin eksik olmadığı sağlıklı, mutlu nice seneler dilerim.