Yeni yaşın kutlu olsun sevgili Lami Tiryaki..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
mXtT6Zp.jpg

Lami Tiryaki dostumun doğum gününü kutlar,
sevdikleriyle birlikte geçireceği sağlıklı, keyifli, uzun bir ömür dilerim.
Çizgi romanı bol olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Doğum gününüz kutlu olsun Lami Bey. Sağlıklı,mutlu,nice yıllar dilerim...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Çizgiroman üzerine düşünen, fikir üreten, kültür hayatımızdaki yerini genişletmek için çaba sarf eden belli başlı birkaç isim arasında hemen aklımıza gelen Sayın Lami Tiryaki, iyi ki doğdunuz, nice yaşlara..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Yeni yaşınızı kutlar sevdiklerinizle beraber nice nice yılları huzurlu mutlu ve sağlıklı geçirmenizi temenni ederim.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Çizgi roman konusunda çok güzel yazılarını hatırlıyorum Lami Hocam'ın...

Sağlıklı ve mutlu nice nice yıllar diliyorum.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,161
Kızılmaske-"Güç Deneme" kritiğiniz, çok yararlı, 4/4'lüktü. Size de 4/4'lük bir yaşam dilerim. Sevgiler&Selamlar.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,800
Sevdiklerinizle, sevenlerinizle sağlıklı, uzun, mutlu yıllar, Lami tiryaki..

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,780

Doğum gününüz kutlu olsun.
Her zamanki ÇD pastasından siz de buyurun.

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,420
Kamlançu
Açıkçası inceleme yazılarını zevkle okurdum sevgili Lami Tiryaki'nin. Son zamanlarda kendini özletti. İnşallah sağlığı, sıhhati yerindedir. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Nice yıllara...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Gerek çizgi roman ve gerekse nostaljik konulardaki çukulata tadındaki doyumsuz yazılarıyla gönlümü fetheden, değerli büyüğüm Lami Tiryaki; doğum gününüz kutlu olsun. Allah’tan tüm sevdiklerinizle beraber sağlık, huzur, mutluluk ve umut dolu bir ömür sürmenizi dilerim.

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
514
3,756
Merhaba dostlar,
İş hayatımdaki bazı gelişmeler nedeniyle çizgi dünyasından biraz uzak kaldım. Foruma ve facebook'taki sayfama ancak şöyle bir bakabilecek kadar zaman ayırabildim. Öyle ki, doğum günümün kutlandığı bu başlığı bile bir hafta sonra (direnc11 dostumun hatırlatmasıyla) farkettim. İlginize anında karşılık veremedim, yazan herkesten çok özür dilerim. Hepiniz sağolun varolun. Gönlüm burada ve sizlerde merak etmeyin.

Bu gün Zagor muhabbetiyle forumla özlem giderdim çok iyi geldi. İnsan özlüyor yahu! Hepiniz çok iyisinizdir umarım. Gerçi Behiye Aksoy'la hüzünlendim bu gün ama. Yine de ben çok iyiyim.

Selamlar
Lami Tiryaki