Yeni Eğitim-Öğretim Yılımız Kutlu Olsun! :)

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Evet belki bunu yarın Yönetici ağabeylerimiz söyliyecekti ama ben sabırsız insanım bekleyemem :) Öncelikle forumdaki bir öğrenci olarak bunu yazmayı kendime görev bildim :D

Yeni Eğitim-Öğretim yılınızın bol neşeli bol mutlu bol 100'lü bol verimli ve tabiki bol boş dersli :)D) geçmesini diler Diyar'ımızdaki tüm öğrencilerin ve velilerin Yeni Eğitim-Öğretim yılını kutlarım :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,844
Hadi orrdan bütün dileklerine bir yetişkin olarak katılmakla beraber; bu kadar şevkli, istek dolu olman yeterince inandırıcı değil. Yani ben bunu yemem :) ama bu zamanda ve bu düzende asılacağınız en önemli şey okul. Ha bunun yanında kendine ayrıca bir donanım oluşturursun, seni gelecekteki hayatında var edecek başka şeyler de olmalı. Ülkeni sevmeli ama aynı zamanda dünyanın her yerinde ekmek yiyebilmelisin. Kendini iyi donatki hayatta kendi seçimlerini yapabilesin; yoksa hayatın sana sunduklarıyla yetinirsin.

12 Şub 2010
15,006
545,225
Apooo:)

Boş ders dileme

Hoca ders anlatırken psikoloji kitabı içinde Zagor okumanın zevkini hiç bir rahat koltuğa değişmem :D

12 Şub 2010
15,006
545,225
Apooo:)

Boş ders dileme

Hoca ders anlatırken psikoloji kitabı içinde Zagor okumanın zevkini hiç bir rahat koltuğa değişmem :D

Sakın ciddiye almayasın

Bu kadar gülmece kafi

Senden, Şükrü'den, member'den ve yaşıtlarından takdirname bekliyorum

Aksi halde büyükbeyaz ağabeyinizin hışmından ben bile kurtaramam bilesiniz:)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
c7bsdk7oqor5ez2lb.jpg

c7bsfm36gtngd6e3j.jpg