Yeni Ders Yılında Başarılar Dilerim!

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Evet, geldi çattı o büyük gün. Okullar açılıyor yine.

Abdullah'a, Şükrü'ye ve isimlerini bilemediğim ama sayılarının epey fazla olduğunu tahmin ettiğim tüm öğrenci üyelerimize, kardeşlerime başarılar dilerim.

İyi bir sene geçirin, derslerinize iyi ve gerektiği kadar çalışın. Bugün twitterdan ele geçirdiğim* ders programını da vereyim de çizgi romandan çok ayrı kalmayasınız :)

Ha, bu ders programı bir de sene sonunda getireceğiniz karnelerde zayıf olması durumunda başınıza ne geleceğini anlamanıza yardımcı olur.

Hepimiz birer Conan'ız! Haberiniz olsun. :)

buqbsn0iaaejnur.jpg

Son düzenleme:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Böyle kuru kuru ders programlarıyla kandıramazsınız bizi çizgi romanını isteriz! :D

Yeni eğitim-öğretim yılı diyemiyorum malesef. MEB'in getirdiği son saçmalıklardan sonra bizim okul 12leri sanırım öğlenci yapmış. Eğer öyle bir durum varsa açıktan bitiririm liseyi. 2013-2014 Eziyet Yılı hepimizin güzel geçsin. Bende şu liseyi bitireyim artık :D

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
608
Çok fazla değişiklik var...Devamsızlık sınırı 20 den 10'a indi... :p
Benim gibi 19,5 ları zorlayıp playstation Ve Bilardo salonlarının daimi üyeleri olanlar için kötü bir haber.... :)
Not:Kızmayın canım.Karnede tek bir zayıf bile yoktu :Ğ

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Sabah 07.50 de mesaiye başladım. Şu anda dersim bitti anca oturdum.
Baktım sevgili Nihat tüm öğrencilere başarılar dilemiş. Ben de tüm öğrencilerimize başarılı bir "öğretim yılı" diliyorum. Ama hani bize iyi dilekler yok mu demeden de duramıyorum.
Tüm öğretmen arkadaşlarıma "her türlü dert ve soruna rağmen" iyi ve mutlu bir öğretim yılı diliyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Sabah 07.50 de mesaiye başladım. Şu anda dersim bitti anca oturdum.
Baktım sevgili Nihat tüm öğrencilere başarılar dilemiş. Ben de tüm öğrencilerimize başarılı bir "öğretim yılı" diliyorum. Ama hani bize iyi dilekler yok mu demeden de duramıyorum.
Tüm öğretmen arkadaşlarıma "her türlü dert ve soruna rağmen" iyi ve mutlu bir öğretim yılı diliyorum.

Güngör Hocam, bağışla beni. Ne kadar haklısın, ne büyük eşeklik yapmışım? :(

Tüm kahrı çeken öğretmenlerimiz için de başarılı bir "öğretim yılı" diliyorum.

Not: Ders programı öğretmenler için de hediyemdir.:)

brawod

Yeni Üye
13 Tem 2012
71
122
abdullah haklı karnedeki her 5 için birer çizgiroman verilmesi lazım :) öğrencileri teşvik edin ki bizde çalışalım :p

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
1- Uzung kardeşimiz benden çok yaşayacakmış :)

2- ders programındaki conanın elindeki o kafa ders çalışmayan öğrencilerden birine mi ait ? :p

Öğrenci öğretmen herkese hayırlı bir ders yılı diliyorum.

12 Şub 2010
15,006
545,225
Yeni öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlara hayırlı olması dileğiyle başarılar diliyorum.

Çizgi roman okumak dersleri aksatmaz.

Ama tarama, balonlama kesinlikle aksatır.

Herkes bildiğini okur ve nasihat çok sıkıcı ve faydasız bir şeydir.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Yeni öğretim yılının tüm öğrencilere,öğretmenlere hele hele de garibim velilere hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
439
hadi bakalım başlıyoruz yine şu son 2 sene daha dişimi sıkmam lazım ama yine bu yakınlarda olacağım teşekkürler hocam.