Yeni çizgiroman

komikadam

Yeni Üye
16 May 2009
6
38
Değerli dostlarım; karikatür ve çizgi roman severler; Bir Türk çizgi romanı daha yurt dışında yayınlanma olanağı buldu. Ülkemizde albüm olarak yayınlanma olanağını - ne yazık ki- bir türlü bulamayan çok uzun yıllardır çocuk kahraman olarak yayınlanan daha sonra genç bir kahraman olarak maceralarını çizdiğim çizgi romanım Süper kahramanım Kaykay Kâmil Red Leaf Comics etiketi ile hem dijital hem de baskılı satış olarak yayındadır: Alttaki yazıda ve linkte ulaşabileceğiniz bilgiler vardır.
Red Leaf Comics New Release: Kaykay Kamil #1a From legendary Turkish creator Yasar Firat! Teen hero Kamil vs. the Dark Squad in a battle for the fate of the earth! Download for ONLY 99 cents.
Kamil #1a - Red Leaf Comics | DriveThruComics.com
Kamil #1a - Kamil #1 Kay Kay Kamil is here to save the world! A young boy is given an amazing hover board and a medallion to defeat
drivethrucomics.com
Kamil #1a - Kamil #1 Kay Kay Kamil is here to save the world! A young boy is given an amazing hover board and a medallion to defeat
DRİVETHRUCOMİCS.COM
DRİVETHRUCOMİCS.COM
DRİVETHRUCOMİCS.COM

157019.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,434
12,733
Yürekten tebrik ediyorum hayırlı olsun :) Kıymetli çalışmalarınızın takibindeyiz.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,686
Ben bir macerasını derlemiştim. Üstadım yurtdışında başarılarınızın devamı dilerim. Nasip bir gün burda da bizlerin okunmasına vesile olunur. Nadiren sizin tarzda çizgi çizen insanlarımıza sahip çıkamamanın ezikliğini yaşıyorum. Aslında konu olarak beğendiğim bir tarz. Tekrar başarılarınızın devamını dilerim.

komikadam

Yeni Üye
16 May 2009
6
38
Samimi duygu ve düşünceleriniz için çok teşekkürler.Umarım hep beraber daha güzel haber ve paylaşımlarda bulunuruz.En kalbi selamlarımla...

12 Şub 2010
15,006
545,274
157019.jpg

Yürekten kutluyorum Yaşar bey

Bizim yayınevlerimizin de uykudan uyanmalarını ve yabancı yayınevlerinin yaptıklarını görmelerini, Türk çizerlerinin değerini anlamalarını umuyorum.