Yapay Zeka ile Denemeler 03

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,520
Denizli - İstanbul
l1lirb5.jpg

rts4zku.jpg

mj94pu0.jpg

4t2zodp.jpg

coc98er.jpg

s23cn8e.jpg

1pql05q.jpg

jfpdtr0.jpg

jvdl9cw.jpg

t9y12l0.jpg

j9bmusz.jpg

p84tm7p.jpg

tqml7us.jpg

6nn3b2m.jpg

h3p7z8f.jpg

lle7c46.jpg

qq4lcmz.jpg

6u39c2y.jpg

27h2svb.jpg

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,269
8,491
Üstat görsel olarak, hem çizim hem de renk açısından gerçekten çok güzeller.
Ellerinize sağlık.
Ancak bencileyin konu cahili merak ediyor; Yapay zeka ile bu resimler nasıl yapılıyor?
Yani bir yapay zeka programı var da o programa komut vererek mi istediğiniz resimleri yaptırıyorsunuz,
Yoksa o program yardımıyla bilgisayar ortamında siz fikir üretip konu seçerek resimler mi çiziyorsunuz.
Bu düşünce ışığında örneğin yapay zeka yardımı ile elinizde bir senaryo olsa çizgi roman da çizebilir misiniz ( (Kahramanı da siz şekillendirerek...)
Özetle... basitçe çalışma sisteminizi paylaşmanız mümkün mü..?
Teşekkürlerimle.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,520
Denizli - İstanbul
Üstat görsel olarak, hem çizim hem de renk açısından gerçekten çok güzeller.
Ellerinize sağlık.
Ancak bencileyin konu cahili merak ediyor; Yapay zeka ile bu resimler nasıl yapılıyor?
Yani bir yapay zeka programı var da o programa komut vererek mi istediğiniz resimleri yaptırıyorsunuz,
Yoksa o program yardımıyla bilgisayar ortamında siz fikir üretip konu seçerek resimler mi çiziyorsunuz.
Bu düşünce ışığında örneğin yapay zeka yardımı ile elinizde bir senaryo olsa çizgi roman da çizebilir misiniz ( (Kahramanı da siz şekillendirerek...)
Özetle... basitçe çalışma sisteminizi paylaşmanız mümkün mü..?
Teşekkürlerimle.
YZ ile ilgili ilk paylaşımımda murats, uzung ve melih_ adlı üyelerin mesajlarını yanıtlarken, sizin şu anki sorularınızı da yanıtlamıştım zaten. Bir zahmet o konuyu okuyun. Sağlık ve mutluluk sizinle olsun.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,243
7,167
Bu konuda paylaştığınız resimleri ben de çok etkileyici buluyorum. Farklı kaynaklardan beslenen sanat alanının , içine bulunduğumuz yüzyılda yz.dan yararlanmaması düşünülemezdi. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum Sn. @BlackBishop .