Vakanu(v)is !!! Bu uyarı senin için! Doğum günün kutlu olsun :)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Sevgili Vakanuvis'imiz Nam-ı diğer Ümit Kireçci'nin Bu gün doğum günüymüş arkadaşlar.

İyi ki doğmuşda çizgi romanın karanlık çağında bilmeyenlere ışık olmuş!

İyi ki doğmuşda çevresine yaydığı ışıkla birbirini asla tanımayacak insanların bir araya gelmesine sebeb olmuş!

Sevgili Ümit yeni yaşın sevdiklerinle huzur ve sağlık içinde geçsin dileğiyle...

Ellerinden o mürekkep lekesi hiç kaybolmasın :)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Ümit Abim doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle huzur dolu bir ömür geçirmeni dilerim pastanda benden :):
draft_lens10469631module158556829photo_1334632542aa_a_a.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
niye doğdunki ne gerek vardı:D:D

sevgili dostum sevdiklerinle birlikte geçireceğin mutlu,huzurlu,sağlıklı bol mangırlı bir ömür diliyorum.iyiki doğdun.:)

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
28 yaşının sana ve ailene mutluluklar getirmesini, her yaşının bir diğerinden güzel olmasını, marvel ve DC Comic'de CEO olmanı, Bütün süper kahramanları atıp yerine , Tarkan, Kara Murat, Hızırbey, Tolga'yı kadrolu kahraman yapmanı diliyorum.
Nice yıllara, tüm sevdiklerinle uzun bir ömür dilerim..

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,349
54,611
TAM 35
28 yaşının sana ve ailene mutluluklar getirmesini, her yaşının bir diğerinden güzel olmasını, marvel ve DC Comic'de CEO olmanı, Bütün süper kahramanları atıp yerine , Tarkan, Kara Murat, Hızırbey, Tolga'yı kadrolu kahraman yapmanı diliyorum.
Nice yıllara, tüm sevdiklerinle uzun bir ömür dilerim..

Senin avatardaki nadir Donkişotlardan.Değirmenlerle savaşmaktan ömür boyu yılmaman dileklerimle.Nice yıllara

12 Şub 2010
15,006
545,225
Savok üstadımın hesabı kuvvetlidir. Zaten Ümit, en fazla 28 gösteriyor.
Ama siz onu her yaştan çocuklara, " çizgi roman nasıl çizilir " dersini anlatırken bir görseniz, ilköğretim çağında çocuk sanırsınız.
On parmağında onbir marifeti olan bir çocuk.
Dünyalar tatlısı çocuğunla, eşinle, sevdiklerinle, seni sevenlerle ömür boyu hep mutlu, hep güleçyüzlü olmanı dilerim. Nice yıllara.

:58:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,311
Değerli dostum doğum günün kutlu olsun...
Allah sevdiklerinle mutlu,huzurlu nice doğum günleri kutlamayı nasip etsin.