Türkiye Çocuk Dergisi 1991 Sayı 30 (Genel Sayı 0386)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,419
Kamlançu
Taranmak üzere dergileri gönderen sevgili Peyk/Kirpi üstada sonsuz teşekkürlerimle...

Not: Derginin 35 ve 36.sayfasının yer aldığı yaprak üç parçaya ayrılmıştı, göz kararı birleştirdim. Aşağıdaki Hızır Bey sayfası içime sinmedi, sayfayı elinde olup da tarayacak arkadaşa çok dua ederim :)

Son Not: Peyk/Kirpi üstadın gönderdiği dergiler henüz tamamlanmadı ama şöyle bir sıkıntı var; Bilgisayarım bir takım arızalar geçirdikten sonra kurtarabildiğim taramalar bu kadardı. Bazı dosyalarda bazı sayfalar bozulmuştu, dergiler elimde olmadığı için yeniden tarayamadım, eksik sayfaları belirterek paylaştım. Genel sayı 0412, 0423, 0429, 0430, 0447 ve 0591 nolu sayıların taramalarını bulamadım, muhtemelen eski işyerimde kaldılar (Kırşehir'de yani). Tekrar oraya gidene kadar emin olamayacağım. Başka bir kahraman tararsa düzenlemelerini yaparım, o zamana kadar şimdilik bunlarla yetineceğiz. Sabrınız için teşekkürler :)

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,419
Kamlançu
Dünkü paylaşımdan sonra 35 ve 36. sayfaları sevgili Lablas dostumuz gönderdi, kenar marjını düzenleyerek paylaşıma ekledim. Daha önce indirmiş olan dostlarımız sadece düzenlenen sayfaları indirip aynı klasörde birleştirebilir. Lablas üstada çok çok teşekkür ederim. :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465

Son Not: Peyk/Kirpi üstadın gönderdiği dergiler henüz tamamlanmadı ama şöyle bir sıkıntı var; Bilgisayarım bir takım arızalar geçirdikten sonra kurtarabildiğim taramalar bu kadardı. Bazı dosyalarda bazı sayfalar bozulmuştu, dergiler elimde olmadığı için yeniden tarayamadım, eksik sayfaları belirterek paylaştım. Genel sayı 0412, 0423, 0429, 0430, 0447 ve 0591 nolu sayıların taramalarını bulamadım, muhtemelen eski işyerimde kaldılar (Kırşehir'de yani). Tekrar oraya gidene kadar emin olamayacağım. Başka bir kahraman tararsa düzenlemelerini yaparım, o zamana kadar şimdilik bunlarla yetineceğiz. Sabrınız için teşekkürler :)

Eskişehir olsa bir koşu gidip bilgisayar kasasını yürütelim ama,Kırşehir uzak kaldı dostum:D

Bu arada kapakta Bilgehan'ı görünce heveslendim ama içerikte yokmuş. Bizim Can'ın macerası tekrar mı ediyor? Kareler tanıdık geldi :S

Harika sayfaların seyrini sürelim bu arada. Emeği geçen tüm dostlara binlerce teşekkür ediyorum.Sağ olun,var olun....

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,742
10,716
Bu kadar meşakatli ve itinalı çalışmalarınız takdire şayandır. Üstadım. Paylaşımlarınız için teşekkürler. Saygılarımla.