Trabzon buluşması, canlı yayın...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,549
70,146
NeverLand
Haluk abimiz ülkemizin müstesna köşelerinden Trabzon'a da uğrayarak beni çok sevindirmiştir.
Diğer katılamadığım buluşmaların bir nebze de olsa üzüntüsünü giderdiği için kendisine içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Not 1 : Son resimde reklamlar kaldırılmıştır. :)
Not 2 : En sonda bir video bulacaksınız.

dsc05921.jpg

dsc05922.jpg

dsc05924.jpg

dsc05925.jpg

dsc05926.jpg

d5927.jpg

[DM]video/x15gdnb_mov05932_travel[/DM]​

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
608
Sevgili Profösörümüzün Karizmasının altında yatan o güzel sesini de duymuş olduk :D

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Profesör hocamızın sesini duymak. 2 üstadın fotoğraflarını görmek güzel oldu. Haftaya hocamın yanına uğrayacağım mutlaka. bakunin üstad ile başka zamana artık :) :D

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,419
Kamlançu
Önceden haberim olsa Rize'den Trabzon'a sırf tanışmak için gelebilirdim. Bir fırsatı kaçırdım. Neyse fotoğraflardan tanıyoruz artık. Kısmet başka bahara.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,217
Harika bir doğada iki kişi...
Doğayı harika kılan da,
bu iki güzel insan olsa gerek.
Sayın "Profesör"e ve Sayın "Bakunin" e
gönülden sevgiler, saygılar...

bayrakzaf.gif

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Yani şu Haluk Bey forumun Evliya Çelebisidir desem yeridir.Geçenlerde Antalya'da idi.Çok yok İstanbul'daki büyük buluşmaya katıldı.Arada bakalım nereleri daha gezdi.Ne diyeyim Allah nazardan saklasın.Enerjisi,güler yüzü ve dost canlılığı hiç eksilmesin...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Şimdi Samsun'da olmak vardı, Ordu'da olmak, Karadenizin herhangi bir yerinde yağmur yağarken bile dışarda olmak vardı.. Memleketimin her bir tarafını ayrı severim ama Karadenizim bir başkadır.. Hele bir de can dostlar bir aradaysa.. Hele de bir balıkçı barınağında kayıkların arasına kurulmuş bir sofrada, ızgara balıkların yanında dost sesleri , ömüre ömür katar.. İlker ile Haluk Abinin dost sofrasında lafın belini kırmak isterdim.. Buradan ağızlarının tadı bozulmasın dileklerimi sunuyorum.. Sevgiler..

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,826
Gaziantep
Sevgili Haluk Bey; Gaziantep'e yolunuz düştüğünde aramadan çekip giderseniz çok kırılırım.Şimdiden buraya not düşeyimde sonra demedi demeyin.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,492
13,568
iskenderun-Hatay
Ülkemizdeki iki eşsiz çizgi romanseverin buluşması ve çok güzel görüntüler, sağlıklı ve uzun ömürler dilerim, çizgi roman düşkünleri yukarıdaki ikiliye çok şey borçludur..

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,399
Benim memleketimde, bensiz!... Tam 61. dakikada, Fener’den gol yemekten beter…
Bir nebze gönlümü ferahlatan görüntüler; çok güzel iki insanın, denizle yeşilin kucaklaştığı bir diyarda buluşması.
Her ikinizi de selamlar ve saygılarımı sunarım.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Harika!... Bu güzel buluşmalar, aynı güzellikte uzun yıllar devam eder inşallah.

Kaptan Hocam'ı yarınki maçı izlemeye götürürse Lazio'yu yeneceğimizi hissediyorum... :)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,965
Harika bir buluşma. Balık keyfi, tanışma keyfi, Trabzon keyfi ve çizgi roman keyfi bir arada. Sevgi i Bakunin böyle görüntülere bizi alıştırırsa yakında Çizgi Diyarı TV yi isteriz di mi arkadaşlar ? :p

Sevgili Profesör de özetle diyor ki; "Bana Her Yer Çizgi Diyarı !!!"

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,237
Sevgili Kaptanın uzun bir aradan sonra yüzünü gördük sonunda.
Çok özlettin kendini sevgili dostum. Diyarımızın çağdaş Evliya Çelebisi sevgili Profesör hasretine dayanamayıp bir yolunu bulup Trabzon'a koşuvermiş...
Bu güzel ikili hasret giderip,günün keyfini iyi çıkarmışa benziyor. Allah muhabbetinizi arttırsın sevgili dostlarım.. Darısı bizim başımıza diyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere esenlikler diliyorum.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Bakunin zaten senin ne işin varki Trabzon'da?
Bakın ben size söliim bu herif bizim Profesörü kandırır oraya yerleştirir!
Sebeb mi?
Yahu sebeb belli!
Rakı var balık var:D