Trabzon buluşması - 2 Canlı Yayın

12 Şub 2010
15,006
545,241
Haluk abimiz bir işi nedeniyle Trabzon topraklarında...
Saat geç olduğu ve yarın erken döneceği için diğer dostlarla haberleşemedik.
Bizi affedeceklerini umuyoruz.
Tüm dostlara selam ve sevgiler.
İlker (bakunin)

fotorafuju.jpg

fotoraf2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Haluk abi, süper bir yer seçmişsiniz valla beğendim. Biz İzmir'de böyle güzel bir yer bulamadık size, kusura bakmayın artık ayıp oldu.

12 Şub 2010
15,006
545,241
Bu da masamızın okuma köşesi...

fotohyh.jpg

fotorafhuh.jpg

fotorafdod.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Aman Allahım!...

Samim Utkun kapaklı, EsseGesse ürünü bir sürü Teksas ve Tommiks...

Hocam onların rakı masasında ne aradıklarını anlatacak mısınız, yoksa hayal gücümüze mi soralım? :)

12 Şub 2010
15,006
545,241
Sevgili kaptanımız bakunin tümünü taramış durumda,

Düzenlemesini yaptıktan sonra paylaşacak sevgili hadon.

Çok gezmenin avantajı şu ki;

Canlı olarak bu kitapları evirdim, çevirdim:D

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,943
hiçbiryerde :)
Ocakbaşına da yakın oturmuşsunuz,
masa sağlam,
el altında da çizgi romanlar.
Dostların geçirdiği güzel bir akşamın göstergesi bunlar.
Selamlar, saygılar...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Sevgili kaptanımız bakunin tümünü taramış durumda,

Düzenlemesini yaptıktan sonra paylaşacak sevgili hadon.

Çok gezmenin avantajı şu ki;

Canlı olarak bu kitapları evirdim, çevirdim:D
Güzel bir haber çıkacağını hissettiğim için sormuştum zaten Hocam; teşekkür ederim. Sevgili Kaptan'ın da eli kolu ağrımasın...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,230
izmir
Sevgili profesör ve bakunin, masadaki kitaplara bayıldım. İlk buluşmamızda bir göz atsam iyi olacak. Saygılar.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Oohoo..
Olmaz böyle kardeşim..
Benim kitaplar sağa sola saçılmış..
Masaların üzerine yayılmış..
Fotoğraflar da büyük bir ihtimalle flaşla çekilmiştir..
İlker, lütfen kitaplarımı bir an önce yolla..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,652
Her şey her zaman her iki arkadaşımızın da gönlünce olsun. Her daim böyle buluşmaları eksik etmesin arkadaşlarımızdan.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,419
Kamlançu
Öğle arası internet ile haşır neşir olur olmaz çizgi diyarını açtım ve ne göreyim; Süper İkili Trabzon'da. Resimlere hızlıca bakıp masa üstünde çizgi romanları görünce, "geçen sefer çizgi roman hakkında konuştuk ama elimizle dokunup sayfalarını bile çeviremedik" diye yorum yapıyordum ki telefon çaldı. Övünmek gibi olmasın ama içim temizmiş ( :) ) ki Profesör dostumuz aradı, Rize'ye geliyoruz müsait misin diye. Hemen izin alıp çıktım. Kısa süreli bir görüşme oldu ama en azından uzun süredir dokunamadığımız çizgi romanları elimizle tutup sıcaklığını hissettik. Tabiki ondan daha sıcak olan dostluğu tattık. Yüzlerce km öteden gelen Profesör (Haluk) abime, site kurucusu, çizgi roman kurdu sevimli insan Bakunin (İlker) abime bizleri unutmayıp geldikleri ve güzel bir sohbet ortamı kurdukları için teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum. Her şey için teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,419
Kamlançu
Eksik kalmasın, şunları da ekleyeyim, sayın hocam birmehmet ve kralarthas ile nickini unuttuğum Mustafa abiye de teşekkür ederim. Sohbete ayrı bir keyif kattılar.

Unutmadan, kulaklarını çınlattığımız gandor08 dostumuzu da bir sonraki Rize buluşmasında görmek istiyoruz. Selamlarımızı yolluyoruz.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Sululuk ruhumda var herhalde; sulandırmadan yapamıyorum. Hocam bu küçük şakamın kusuruna bakmaz diye umuyorum:

fotoraf3nvn.jpg

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
bende Rize buluşması 2 için önce Murat ve Bakunin kardeşlerime bir açıklama ile başlamak istiyorum;
Ben genellikle sağ solumu ve karşımdakilerin konuşmalarını ancak :p anlayacak seviyede zekaya sahipken bugün beyin bulamaç olmuş ortada kalmışım. bende bana ne oluyor derken - nihayet sonunda olayı çözdüm :p - gece 3-3.5 saat uyku üstüne nöbet gelince ortaya bugünkü ben çıkmışım :D

neyse, profesör abimiz telefonla ulaşınca bir iki önemsiz ayrıntıyı atlayıp Haluk üstadımızın o mütebessim yüzünü görmek ve yeni bir ufuk turu yapmak için Rizede buluştuk. yine kısa geçen muhabbet esnasında İlker kardeşimizin, "herkes paylaşım yapsa değeri kalmaz " sözü ile , hep indiren ama ekleme yapmamanın vicdani ezikliğini hisseden ben biraz rahat nefes aldım açıkçası, sağolsun :)

ve toplantıdan bir anı ile bitirelim, Haluk üstadımıza, sigarayı bırakması konusunu açınca bana verdiği cevap: bak iyi hatırlattın bi tane içeyim :D

Rize ekibinden herkese tüm ÇD üyelerine selamlar

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,549
70,146
NeverLand
İkinci günün sonunda, Rize'deki dostlarımızı da görüp kısa da olsa sohbet ettikten sonra uçak saatini beklemeye başladık. Her ne kadar çılgın pilotumuz masada olsa da Haluk abi başka bir uçuş firmasıyla anlaştığı için onu uğurlamak zorunda kaldık. Ayrılırkenki üzüntülü yüz ifadelerimizin fotoğraflara yansımış hali aşağıdaki gibidir... :)

20131104182955rcr.jpg

20131104183003.jpg

20131104183014.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,652
Rize'de de sahafmı buldunuz yoksa yeni bir hazinemi? Dün Tommiks, Teksas lar bugün Mister Nolar. Hadi hayırlısı gene şenlenecek forumumuz.

Bu gün hep kafam Rize de kaldı. İşyerinde trafik yoğunluğum vardı, gelemedim. Nasip bir dahaki ya Trabzon ya Rize de beraber olacağız inşaallah.

Veya hep beraber siz Artvini şereflendirirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun.Saygılar.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Ye, iç, gez..
Oh ne güzel hayat..
Buradan duyuruyorum
Ben bu ikiliye fena halde uyuz oluyorum..
Bir de takım elbiseleri giymişler sanki Trabzon diyarında mebus ve belediye başkanı aday avındalar..
Bir de ortaya doğru yaymışlar kitapları sanki adam çatlatıyorlar..
Olmaz böyle de yatılmaz ki..
Pardon içilmez ki..
Kınıyorum..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,317
Bende protestoya katılıyorum:D
Ne bu yahu Trabzon,Rize birde takım elbise falan:D
Amacınız nedir,bilelim:(
Cumartesi hesabı sorulur:D:D
Şaka bir yana, değerli dostları fotoğrafta dahi görmek mutluluk verici.