Tommiks Lake Cilt Serisi 11. Cilt İmajı

12 Şub 2010
15,006
544,046

Saygılarımla​

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,066
76,112
hiçbiryerde :)
Gerçekten sanki bir devrim yaşıyoruz şu son aylarda,
çizgi roman tarihimizi günyüzüne taşıyan devrim
Haluk ağabey önderliğinde gerçekleşiyor.
Saygılar, sevgiler emeği geçenlere...

ozanbaris

Onursal Üye
27 Mar 2009
168
1,570

Bu fasikülün bitimi ile devam sayısı arasında bir kopukluk var , bu sayıyı inceleyip duruma bir bakmak gerekecek gibi.
Değerli paylaşım ve emekleriyle çizgilerde tarihi bilgileri tazelemeye devam eden profesör dostumuza teşekkürler.

Haluk Ağabey'e teşekkürlerimizle konuyu aydınlatalım. 11. ciltin 53. fasikülün 30 ve 31. sayfaları aşağıya ekleyeceğim. 31. sayfadan sonra 54. fasikülün 1. sayfasında macera normal kaldığı yerden devam ediyor. ama ceylan yayınları tarih atmak için 32.sayfaya ilgisiz bir sayfa ekleyince bağlantı kopmuş.
[url=http://postimg.cc/image/hfg7gv0zj/][/URL]

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
544,046
Haluk Ağabey'e teşekkürlerimizle konuyu aydınlatalım. 11. ciltin 53. fasikülün 30 ve 31. sayfaları aşağıya ekleyeceğim. 31. sayfadan sonra 54. fasikülün 1. sayfasında macera normal kaldığı yerden devam ediyor. ama ceylan yayınları tarih atmak için 32.sayfaya ilgisiz bir sayfa ekleyince bağlantı kopmuş.

İşin keyfi böyle çıkıyor:), eşle, dostla, sohbetle, çizgi romanda rastladığımız gizemleri çözmekle...

Martin Mystere gibisin sevgili dostum. Özlediğimi hissettim birden.
Sevgili gandor08 de İstanbul'daymış. Cumartesi günü şenlik olacakmış. Geliriz derseniz ben de şimdiden çizmelerimi parlatayım:D

Tommiks Lake Cilt imajının faydasını görelim, savok üstadım da ikna olur belki:)

ozanbaris

Onursal Üye
27 Mar 2009
168
1,570

İşin keyfi böyle çıkıyor:), eşle, dostla, sohbetle, çizgi romanda rastladığımız gizemleri çözmekle...

Martin Mystere gibisin sevgili dostum. Özlediğimi hissettim birden.
Sevgili gandor08 de İstanbul'daymış. Cumartesi günü şenlik olacakmış. Geliriz derseniz ben de şimdiden çizmelerimi parlatayım:D

Tommiks Lake Cilt imajının faydasını görelim, savok üstadım da ikna olur belki:)

Teşekkürler Haluk ağabey. Hafta sonu Oğlum Ozan Barış'ın LYS sınavı var. Bu yüzden ben iki hafta etkinliklere katılamayacağım.
Katılımcı arkadaşlara şimdiden sevgiler saygılar.

Julien Sorel

Kıdemli Üye
10 Eki 2010
177
943
Teşekkürler Haluk ağabey. Hafta sonu Oğlum Ozan Barış'ın LYS sınavı var. Bu yüzden ben iki hafta etkinliklere katılamayacağım.

Son iki yıldır sınav stresi (LYS-SBS) yaşayan biri olarak Allah kolaylık versin. Umarım oğlunuz hayalindeki bölümü kazanır. Başarılar...

Son düzenleme:

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,193
Bursa

Sorun her ikimizde de aynı Haluk ağabey iki hafta boyunca oğlumun cumartesi ve pazarları sınav nedeniyle etkinliklere katılamayacağım fakat daha ilerki tarihlerde telafi ederiz..

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
97
170
denizci
Sınavda sevgili kardeşlerimize başarılar dilerim :) ama hesaba yazdık yani :mad: bu arada; sakın İtalyan lisesini yazmayın bence tercihlere dostlarım :eek: sonra siz bitirmek zorunda kalabilirsiniz, bizde öyle oldu da :D

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,739
44,190
denize sıfır
Suyu görünce Tom'un saçlarda dağılmış. Olsun, kahramanlar suyu sever.(Ateş suyu özellikle:)) Teşekkürler büyük şef.:)

Julien Sorel

Kıdemli Üye
10 Eki 2010
177
943

Sorun her ikimizde de aynı Haluk ağabey iki hafta boyunca oğlumun cumartesi ve pazarları sınav nedeniyle etkinliklere katılamayacağım fakat daha ilerki tarihlerde telafi ederiz..

3 etti... Başka bir konu da Sayın timed da oğlunun sınava gireceğinden bahsediyordu...
Gerçi bilgiye ulaşmak şimdi çok kolay ama tercih döneminde üniversiteler-bölümler hakkında bir sorunuz olursa seve seve yardımcı olabilirim.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,193
Bursa
3 etti... Başka bir konu da Sayın timed da oğlunun sınava gireceğinden bahsediyordu...
Gerçi bilgiye ulaşmak şimdi çok kolay ama tercih döneminde üniversiteler-bölümler hakkında bir sorunuz olursa seve seve yardımcı olabilirim.

Benim oğlan şu anda üniversiteli ve Güzel sanatlarda bölüm ve okul değişikliği için sınavlara tekrardan giriş yapmakta , yardım düşünceleriniz için teşekkürler.