Tex Willer : 058 Comanchero Raza

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,659
139,356
Tex Willer : 058 Comanchero Raza

rhxr3dq4ktzhghc5g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 66

Çeviri, Balonlama, Bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Raza ismi yabancımız değil. Oğlu Juan ile tanışmıştık. Bakınız; Tex RMS 452, 453, 454, 506, 507

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,369
8,175
Değerli daltas üstat,
Türkiye'deki (ve yurtdışında yaşayıp da Türkçe okuyan) Tex müptelaları için G.L. Bonelli, A. Galeppini kadar önemli ve değerli bir isimsiniz. Siz olmasaydınız yüzlerce sayıdan oluşan Tex külliyatının tamamını okumamız mümkün olmayacaktı. Eminim İtalyanca bilenler dışında bu şansa erişen başka bir ulus yoktur. Emekleriniz, azminiz ve paylaşımcı ruhunuz karşısında minnet ve şükran duygularımı bir kez daha ifade etmek isterim. Elleriniz dert görmesin...

eskicizgi

Kıdemli Üye
16 Ağu 2016
192
402
Bursa
Değerli daltas üstat,
Türkiye'deki (ve yurtdışında yaşayıp da Türkçe okuyan) Tex müptelaları için G.L. Bonelli, A. Galeppini kadar önemli ve değerli bir isimsiniz. Siz olmasaydınız yüzlerce sayıdan oluşan Tex külliyatının tamamını okumamız mümkün olmayacaktı. Eminim İtalyanca bilenler dışında bu şansa erişen başka bir ulus yoktur. Emekleriniz, azminiz ve paylaşımcı ruhunuz karşısında minnet ve şükran duygularımı bir kez daha ifade etmek isterim. Elleriniz dert görmesin...
Bir Teks sever olarak; Calligrapher dostumuzun yazdıklarının altına imza atmamak mümkün değil.Şanslılardan biri olarak;bu birbirinden güzel Teks paylaşımlarınız için,bende çok teşekkür ediyorum.Hakkınız ödenmez sevgili Daltas Üstadım.