Tex Magazine, Tex Maxi Sıralı Listeleri (Çeviri ve Balonlama)

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,660
140,247
Tex Magazine ve Tex Maxi

ccmlc8d7hrvt2oc5g.jpg

2016 yılından beri yılda bir kez (2018 ve 2023'te 2 kez) Ocak- Şubat aylarında yayınlanan çizgi roman bölümleri Siyah Beyaz bir seri.
Her kitapta iki kısa macera bulunmaktadır. Genelde ilk macerada Tex ve ortakları, ikincisinde ise
Tex maceralarından tanıdığımız karakterler Tex'in bulunmadığı bir macerada yer almaktadır.

Benim yayınlarımda yalnızca çizgi roman bölümleri yer alacaktır. Tex'le ilgili ya da bağlantılı bir çok film, çizgi roman
ya da maceralarla ilgili anlatımların bulunduğu renkli magazin bölümleri bulunmayacaktır. Seride orjinal ismi kullanmayı tercih ettim.

İlk dört sayı Çizgi Düşler tarafından Türkçe'ye çevrilerek yayınlanmıştır. Taramaları forumda bulunmakta olup Linkleri aşağıdadır.

Yayınlarım için koyduğum linkler tüm dünyaya açıktır. Herkes İhtiyaç duyduğu her yerde yayınlayabilir, tek dileğim benim el emeğim göz nurum olan bu eserleri birilerin çıkıp kendi kafasına göre "düzenleme, tam macera, ağartma, karartma, derleme, klonlama vs. vs." isimleri altında kendi imza ve mührüyle yayınlayıp, sahiplenecek kadar kendini küçük düşürmemesi!

Tex Magazine Sıralı Listesi (Çeviri ve Balonlama)

Tex Magazine 01 (Tarama) (İki Macera)
Tex Magazine 02 (Tarama) (İki Macera)
Tex Magazine 03 (Tarama) (İki Macera)
Tex Magazine 04 (Tarama) (İki Macera)
Tex Magazine 05-1 Kanlı Hasat (Çeviri)
Tex Magazine 05-2 Yukon Yarışı
Tex Magazine 06-1 Kibar Hırsız
Tex Magazine 06-2 Büyük Maç
Tex Magazine 07-1 Columbia River
Tex Magazine 07-2 Kırmızı Ceketli
Tex Magazine 08-1 Maverick Bunch
Tex Magazine 08-2 Eşkiyanın Dönüşü
Tex Magazine 09-1 Ölüm Bataklığı
Tex Magazine 09-2 Kötülüğün Yolu
Tex Magazine 75 Gölge Vadisi

Tex Magazine 11-1 İki Tutuklu
Tex Magazine 11-2 Vampir

Tex Maxi Sıralı Listesi (Çeviri ve Balonlama)
Tex Maxi 32 Büyük Komplo

Son düzenleme: