Tex 671 - Yılanlar Çetesi

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,416
34,044
Şimdilik buralardayım. Ama sıcaklar canıma okuyor.
İhtiyardost durdurulamaz demiştim, yanılmışım.
Sıcaklar ihtiyardost'u durdurabilir. :)
Gerçekten hava aşırı sıcak ve nem çok rahatsız edici. Bir süre ara verin, dinlenin. Herşeyden daha önemli olan Sizin sağlığınız.

Biz bekleriz. İyi olduğunuzda devam edersiniz.

Sizin yeriniz bizler için ayrı.

Son düzenleme:

cbilen

Yeni Üye
4 Eyl 2010
91
163
İstanbul
Değerli üstadım,
Paylaşımınız ve bu paylaşım için harcadığınız emeğe ve özveriye teşekkür ederim.
Sevgiyle

Not: Bu arada bu kadar paylaşım yapıyorsunuz neden hala sabitlenmiş bir başlık size açılmıyor anlayamıyorum. En azından sabit bir konu başlığı altında yayınladığınız seriler olur. Bu sayede bu sayılara düzgün bir başlık altında hepsine birden ulaşılabilir. Şu anda yayınladıklarınız olmasa Tex serisinde ciddi bir atlama ve eksik olacak. Bu eksik sayılarda az buz adet değil. Neyse vardır herhalde bir bildikleri Veya bir açıklamada olabilir belki. Sabit konu başlığı açılması için ne gerektiğini bilmediğim için bunu yazıyorum. Kimse üzerine alınmasın lütfen.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,669
76,647
Karagümrük
Değerli üstadım,
Paylaşımınız ve bu paylaşım için harcadığınız emeğe ve özveriye teşekkür ederim.
Sevgiyle

Not: Bu arada bu kadar paylaşım yapıyorsunuz neden hala sabitlenmiş bir başlık size açılmıyor anlayamıyorum. En azından sabit bir konu başlığı altında yayınladığınız seriler olur. Bu sayede bu sayılara düzgün bir başlık altında hepsine birden ulaşılabilir. Şu anda yayınladıklarınız olmasa Tex serisinde ciddi bir atlama ve eksik olacak. Bu eksik sayılarda az buz adet değil. Neyse vardır herhalde bir bildikleri Veya bir açıklamada olabilir belki. Sabit konu başlığı açılması için ne gerektiğini bilmediğim için bunu yazıyorum. Kimse üzerine alınmasın lütfen.
Gönüllerinizde açtığınız yerler bana yeter.
Başkalarına gerek yok cbilen kardeşim.

Son düzenleme: