Tex 669 - Albay Kötü El

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,669
76,647
Karagümrük
Paylaşım tarihi : 15 Haziran 2024 Cumartesi

İnandığı yolda yürüyen Tex Willer, Albay Kötü El'e de haddini bildirecektir.
Arkasındaki ordunun gücüne güvenen Albay Kötü El kaybetmeye
mahkum ; çünkü karşısında statükoya kafa tutan, dik durup eğilmeyen
bir Tex Willer var. Bu vesileyle, tüm dostlara nice güzel bayramlar
diliyorum. Allah'a emanet olun sevgili dostlar...

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,669
76,647
Karagümrük
"ihtiyardost", elinize sağlık!.. 'Tex' söz konusu olunca, benim için gerçekten bir dostsunuz!..

"daltas" üstattan ne haber?.. Sesi çıkmıyor!.. Bilginiz var mı?.. Umarım, hoş olmayan bir haber vermezsiniz!..
İyilik ve mutluluk dileklerimle!....
Daltas üstattan haberim yok. Ben de merak ediyorum. Umarım sağlığı yerindedir ve paylaşımlarıyla bizleri mutlu etmeye devam eder.

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
408
5,342
"ihtiyardost", elinize sağlık!.. 'Tex' söz konusu olunca, benim için gerçekten bir dostsunuz!..

"daltas" üstattan ne haber?.. Sesi çıkmıyor!.. Bilginiz var mı?.. Umarım, hoş olmayan bir haber vermezsiniz!..
İyilik ve mutluluk dileklerimle!....
Kendisinden alıntıdır:
"Sağlık ve sıhhatim yerinde. Elimde yayınlayabileceğim hiçbir çizgi roman yok. Nisan ayında nedeni bilinmez bir soğukluk geldi ve başladığım kitaplar öyle kalakaldılar. Ben de eski hobime geri döndüm... "Müzik". Yeniden başlar mıyım? Yaz bir geçsin bakalım ama bu kez pek emin değilim..." ---> Link

cbilen

Yeni Üye
4 Eyl 2010
91
163
İstanbul
Değerli moderatörler,
İhtiyardostun yaptığı bu Teks Paylaşımları için Teks başlığı altında Daltas Üstada açılan bir bölüm gibi bir bölüm açılsa acaba nasıl olur?
İhtiyardostun yaptığı Teks paylaşımları sayfalar arasında kayboluyor ve hak ettiği değeri bence bulmuyor(bulamıyor). Bir kaç paylaşım elbetteki böyle bir başlık altında olmadan olabilir ama düzenli yapılan ve bir seri halinde tamamlanacak paylaşımlar için ayrı bir başlık olmasının hem Teks için daha derli toplu olacağını hem de İhtiyardostun eksikleri tamamalama çabalarına daha fazla değer verildiğini göstereceğini düşünüyorum.
Bu konuyu değerlendirmenizi rica ederim.
saygılarımla

Son düzenleme: