teşekkür mesajları

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,456
güney
deminden beri aiasser adlı üye arkadaşımız güncel olmayan konulara kopyala yapıştır yöntemi ile ''ellerine sağlık teşekkürler'' diye mesaj yazıyor, amaç mesaj sayısını arttırmak sanırım, ama bu ne avantaj sağlayacak anlamadım, teşekkür butonu var, sadece teşekkür edilecekse, farklı bir yorum yahut açıklama yapılacaksa sözüm yok ama bu şekilde güncel mesajlar arada kaynayıp gidiyor, bu konuya özen gösterilmesini rica ediyorum bu forumun bir ferdi olarak.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Bu duyarlılık için teşekkür ederim..
Bu konuda öncelikle aiasser adlı üyenin mesajlarını kontrol edip kopyala yapıştır olduğunu düşündüğüm 50 mesajını sileceğim.
Tekrarı halinde 3 gün uzaklaştırma vereceğim.
Yine tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası uygulayacağım.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Ben belirtcektim biraz daha devam etse. Siz açıklamışsınız. Beni bir zahmetten kurtardınız. ellerine sağlık teşekkürler :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,903
Mersin
belli bir mesaj rakamına geldiginde kıdemli,aktif üye statüsüne gelecek buna ulaşmak için yapıyor herhalde, ne gereksiz bir çaba yeni üye olsan ne olur süper üye olsan, burada kimse kimsenin ünvanına bakıyormu acaba, tüm gönüller bir olduktan sonra

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,456
güney
aiasser adlı üyenin şu an itibari ile 124 adet mesajı var, üşenmeden saydım 82 adet mesajı ''ellerinize sağlık,teşekkürler'', cümlesidir ve hala ara ara aynı cümle ile kopyala yapıştır yapıyor.