Teks Alfa Yayınları Büyük Cilt Sayı 26 - Kumarbaz

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,203
teks26.jpg

Bazı sayfalardaki resimler silik olmasına ve bazı sayfalar matbaada itinasız kesilmiş olmasına rağmen, siz değerli çizgi roman severlerin keyifle okuması için biraz vakit alsa da elimden geleni yaptım. Tam 162 sayfa ve umarım beğenilir.
Tüm sevenlerine saygılarımla...
Link;

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,729
Kasımpaşa
Sevgili dostum;
Paylaşırken bile tevazu içerisindesin.
Ne demek beğenmemek
dosttan armağan gelmiş
alır başımızın üzerine koyarız.
Daha doğrusu ben koyarım.
Eline ve kesene sağlık.
Sağlıcakla kal.

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,733
denize sıfır
keyifle okuyacağım sevgili dostum çok teşekkür ederim..kapak resminde çölde bir gemi görünüyor umarım batmamıştır..:Ğ:Ğ

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
237
151
Sevgili sarkomer kitabı henüz indiriyorum, göremedim ama 162 sayfalık zorlu bir uğraş vererek yaptığınız paylaşım taktire değer, ayrıca tevazu göstermişsiniz, ellerinize sağlık...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,880
140,048
Hocam aslında taraması zor bir kitap,böyle bir eseri bizlerle paylaştığın için hepimiz minnettarız,hele birde Tex olunca keyiften duble teşekkür oldu,eline sağlık,sağolasın

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,203
Hocam aslında taraması zor bir kitap,böyle bir eseri bizlerle paylaştığın için hepimiz minnettarız,hele birde Tex olunca keyiften duble teşekkür oldu,eline sağlık,sağolasın

Sizler de sağ olun değerli kardeşim. Teveccüh göstermişsiniz.
Minnet duygusuna sahip olan ya da olması gereken birileri varsa, o da; bizlere paylaşım ve paylaşımdan yararlanma imkanını veren sizlere karşı, bizleriz.
Saygılarımla...

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
238
Değerli kardeşim,Yüce gönüllülüğün takdirlerle ve teşekkürlerle ödenemeyecek kadar büyük.
Dilerim tüm dilediğin şeyler dileğince olsun.

Sağolasın var olasın.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,641
metu
Alfa yayınları büyük ciltler bulunabilse ne kadar güzel olurdu.Gençliğimizde teksleri görmemezlikden gelmenin hata olduğunu şimdi anlıyorum.Teks benim sıralamamda 1.sıraya çıkmıştır.Sayın sarkomer Paylaşımın için ayrıca teşekkürler.

corner33

Kıdemli Üye
12 Haz 2010
222
53
Sevgili sarkomer paylaşımlarınız bizler için ne kadar anlamlı;keyifle okuyacağım.kuru teşekkürler beni çok mahcup ediyor,ama elimden gelen bir şey yok.sizlerin ellerine yüreklerine sağlık..