Tekrardan Merhaba

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Uzun zaman boyunca yeğenimizin ansızın vefaatinden dolayı diyarımıza gelemedim.Üzüntümüz ve kaybımız tüm Ailemizi etkiledi...Arayan ve Başsağlığı dileyen tüm diyar dostlarıma burdan tekrar teşekkür ederim...Saygıyla Kalın....

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Hoş geldin ahmet akyol..Allah'ın emrine boynumuz kıldan ince..Tekrar başınız sağolsun..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,686

Dostlar sizlerde sağ olun...Allahım kimseye genç ölüm acısı yaşatmasın...

Belki bilmiyorsunuz ama bende aynı acıyı yaşıyorum, 32 yaşındaki gelinimi kaybettim, 2 tane öksüz emanet etti bizlere, kendimi yeni yeni toparlıyorum. Ölüm bakide yersiz ölüm insanı sarsıyor gerçekten.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,115
ordu-turkey
Ahmet kardeş inanın mesajı ilk okuduğumda içim acıdı.Yazamadım.Benimde yeğenlerim var.Allah bir insana genç yakınlarının acısını yaşatmasın ama bu dünya böyle bazen işte tekrar başın sağolsun.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,136
İstanbul
Allah rahmet eylesin vefat eden kardeşimize.
Sizlere de sabırlar dilerim.
Her ölüm acıdır, zordur. Uzun bir ayrılıktır, tekrar bir araya gelinceye kadar..

Sevgili gandor08 üstadım sizlere de Rabbim sabırlar ve kolaylıklar versin.
Ölene üzülmek, kalanların ızdırapları, hepsi ayrı acı.
Gelininize Rabbimden rahmet dilerim, çocuklarıyla cennetinde buluştursun inşallah.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir

Belki bilmiyorsunuz ama bende aynı acıyı yaşıyorum, 32 yaşındaki gelinimi kaybettim, 2 tane öksüz emanet etti bizlere, kendimi yeni yeni toparlıyorum. Ölüm bakide yersiz ölüm insanı sarsıyor gerçekten.

Sizinde başınız sağolsun sevgili üstad...Ölüm baki,ama dediğiniz gibi genç ve ani ölüm insanı gerçekten sarsıyor..Allahım tüm Ailem bundan sonra başka acı göstermesin ve sıralı ölüm versin diyebiliyorum sadece...Sizlerede geride kalan yiğenlerimle uzun bir hayat bahşetsin,Allah annelerinin ömrünü onların ömürlerine katsın...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Ahmet kardeş inanın mesajı ilk okuduğumda içim acıdı.Yazamadım.Benimde yeğenlerim var.Allah bir insana genç yakınlarının acısını yaşatmasın ama bu dünya böyle bazen işte tekrar başın sağolsun.

Teşekkür ederim Abi...Haklısınız bazen dünya çok acımasız olabiliyor,ve canımızı acıtıyor...Genede Rabimin yaptıklarına sual olmaz diyerek acıyla yaşamayı öğreniyor insan...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Allah rahmet eylesin vefat eden kardeşimize.
Sizlere de sabırlar dilerim.
Her ölüm acıdır, zordur. Uzun bir ayrılıktır, tekrar bir araya gelinceye kadar..

Sevgili gandor08 üstadım sizlere de Rabbim sabırlar ve kolaylıklar versin.
Ölene üzülmek, kalanların ızdırapları, hepsi ayrı acı.
Gelininize Rabbimden rahmet dilerim, çocuklarıyla cennetinde buluştursun inşallah.

Allah razı olsun sevgili Adem...Bizim de ailecek tek tesellimiz ölümün kalıcı bir ayrılık olmadığını ve uzun bir gurbet yolculuğu olduğunu düşünmek...Rabim Annesini ve Babasını ahirete kavuştursun diye dualarımız...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,119
76,972
hiçbiryerde :)
Başınız sağolsun sevgili ahmet akyol,
yakında Adem üstadımın, ondan önce
Selahattin üstadımın, Nadir abinin acılarını
da hep içimizde hissettik. Sizin ve arkadaşların
belirttiği gibi hayatın gerçekleri bu, ne
yazık ki. Kalanlara sabır ve uzun ömürler
dilerim sevgili dostum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,358
Başın sağolsun kardeşim.
Allah(CC) rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun.
Tekrar hoş geldin.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,985
İstanbul
Başın sağolsun sevgili Ahmet, ölümü kabullenmek ne kadar zor olsa da hayatın devam ettiği de o kadar gerçek.
Hepimizin değişik acıları oldu. Herkese dayanma gücü dilerim.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,152
İSTANBUL
Öncelikle Allah sabır versin.Bende iki tane yeğenimi 4 sene arayla trafik canavarlarının yüzünden kaybettim.Acınızı anlayabiliyorum.Geride kalan aile yakınlarına sabır ve sağlıklı,mutlu,huzurlu uzun ömürler diliyorum.
Saygılarımla muratusta.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Başınız sağolsun sevgili ahmet akyol,
yakında Adem üstadımın, ondan önce
Selahattin üstadımın, Nadir abinin acılarını
da hep içimizde hissettik. Sizin ve arkadaşların
belirttiği gibi hayatın gerçekleri bu, ne
yazık ki. Kalanlara sabır ve uzun ömürler
dilerim sevgili dostum.
Teşekkürler sevgili arkadaşım,dostlar sağolsun...Hayat devam ettikçe hepimiz bazı acılar yaşıyor ve zaman içinde bunu kabuleniyoruz....Burdan ayrıca bu acıyı tüm yaşayan dostlarıma sabırlar diliyorum Allah geride kalanlara uzun ve sağlıklı bir ömür versin....

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Öncelikle Allah sabır versin.Bende iki tane yeğenimi 4 sene arayla trafik canavarlarının yüzünden kaybettim.Acınızı anlayabiliyorum.Geride kalan aile yakınlarına sabır ve sağlıklı,mutlu,huzurlu uzun ömürler diliyorum.
Saygılarımla muratusta.
Allah razı olsun Abi,ne diyeceğimi bilemiyorum...Aileden bir tane insanın yokluğu bile çok zor ve acıyken....Allahım o yavrularımında Ailesine sabır versin,nur içinde yatsınlar...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,788

Başınız sağ olsun sevgili "ahmet akyol" kardeşim. Ateş düştüğü yeri yakıyor, ne kadar empati yapmaya çalışsak da sizin kadar o acıyı hissedemeyiz. Merhuma allahtan rahmet size de sabırlar diliyorum.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir

Başınız sağ olsun sevgili "ahmet akyol" kardeşim. Ateş düştüğü yeri yakıyor, ne kadar empati yapmaya çalışsak da sizin kadar o acıyı hissedemeyiz. Merhuma allahtan rahmet size de sabırlar diliyorum.

Teşekkür ederim sevgili scanfan,dostlar sağolsun...Dualarınız ve dilekleriniz için sağolun..Allahım sizlere ve sevdiklerinize uzun ömürler versin....

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
907
4,738
İzmir
Daha önce duydum mu bu üzücü haberi bilmiyorum. Ama yine de başınız sağ olsun Ahmet Bey. Her ailede mutlaka bir genç ölüm oluyor. Yaşlı olsa bir nebze bu zamana kadar yaşadı diyorsunuz. Ama genç için söylenecek tek şey yüce Allah'tan sabır, sabır.
Sizi tekrar aramızda görmekten mutlu olacağız. Bu ayın 10'unda aynı yerde toplantımız var. Orada sıkıntınızı bir miktar unutursunuz.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Daha önce duydum mu bu üzücü haberi bilmiyorum. Ama yine de başınız sağ olsun Ahmet Bey. Her ailede mutlaka bir genç ölüm oluyor. Yaşlı olsa bir nebze bu zamana kadar yaşadı diyorsunuz. Ama genç için söylenecek tek şey yüce Allah'tan sabır, sabır.
Sizi tekrar aramızda görmekten mutlu olacağız. Bu ayın 10'unda aynı yerde toplantımız var. Orada sıkıntınızı bir miktar unutursunuz.
Teşekkür ederim abi,dostlar sağolsun,ayın 10 u için söz veremem ama bi aksilik çıkmazsa orda olmayı istiyorum....

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,230
izmir
Sevgili dostum, yeniden hoşgeldin diyarımıza. Çok özlemiştik seni, biliyorsun. Önceden olduğu gibi site içi aktivitelerini bekliyorum. Tekrar başın sağolsun. Durumunu yakınen bilenlerden biriyim. Acının derinliğini biliyorum. Herkesin bunun benzeri acıları var. Allah kimseye tekrarını göstermesin. Toplantıda görüşmek üzere...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,561
İzmir
Sevgili dostum, yeniden hoşgeldin diyarımıza. Çok özlemiştik seni, biliyorsun. Önceden olduğu gibi site içi aktivitelerini bekliyorum. Tekrar başın sağolsun. Durumunu yakınen bilenlerden biriyim. Acının derinliğini biliyorum. Herkesin bunun benzeri acıları var. Allah kimseye tekrarını göstermesin. Toplantıda görüşmek üzere...

Hoş bulduk kardeşim,siteye giremesemde o dönemler seninle çok kez telefon görüşmelerimiz oldu ve konuşmalarımız...O yüzden evet içinde bulunduğum durumu yakın bilen insanlardan birtanesisin....Amin.Site içi aktivite için bir şey yazmak için erken,ama aklımdan geçen çok güzel paylaşımları zamanla İnşallah burdaki dostlarıma sunacağım...Ailene çok selamlar,sağlıcakla kal.