Tebrikler Rawenx

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,335
54,619
TAM 35
Her ne kadar forum yöneticilerimiz tarafımdan duyurulmasa da profilinden gördüğüm kadarıyla moderatör olmuşsun inan çok ama çok sevindim.Bu foruma katkı koyan geliştiren değerli dostlardansın.Forum açısından hayırlı olmasını diliyor,tebrik ediyorum.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
969
1,205
Aynen Mehmet Ali gibi düşünüyorum.Bu forumun olmazsa olmazalarından değerli bir dostu moderatör olarak görmek beni çok sevindirdi.Hayırlı uğurlu olsun.Tebrik ederim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,802
denize sıfır
tebrikler,başarılarınız daim olsun..
bhf776cfeftwhq2m9.jpg

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,007
11,207
Forumun müzmin askeri moderatör olmuşda haberimiz olmuycak kutlamıyacağım ha. Tebrikler kardeşim, yakışır.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
773
265
Kutlarım Rawenx moderatörlüğün formumuza hayırlı olsun, tüm içtenliğimle tebrik ederim..:5:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,135
4,661
Umarım tez zamanda askerlik konumundan sıyrılır foruma kaldığın yerden paylaşıma devam edersin.hem geçmiş olsun diyeyim hem de yeni konumundan dolayı tebrik ederim.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Son zamanlarda birçok şeyi ihmal ettik vakit ayıramadık. Birbirimizn hatırını soramaz olduk. Yavaş yavaş sanırım toplanacağız. Serkan abiyi de gördük. Aslında kimsede kırgınlık vs olduğunu düşünmüyordum en azından bu yönde tek birşeyle karşılaşmamıştım ama birşeyler var mı bende bilmiyorum açıkçası. Bizim adımıza hiçbirşey yoktur. İnşallah iyi güzel günlerle devam ederiz.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,013
84,915
Kasımpaşa
Sayın yönetici, umarım bu dilek ve temennileriniz gerçekleşir. Ancak yenilenen anlaşmaya rağmen dünden bu yana sürekli hatalar yaşanıyor ya da yaşıyorum. Doğru mudur? Bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Yenilenen anlaşmanın bununla pek alakası yok aslında. Hallettirmeye çalışıyorum günlerdir. Çözüm bulunur inşallah.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,434
12,760
Değerli kardeşlerim. Bana moderatörlük verildiğinden haberim yoktu. Az önce siteyi açınca tebrikler yazısını gördüm ve inanın çok şaşırdım ve sevindim.
Öncelikle şunu belirtmek isterim. Çizgi diyarına ilk ayak bastığımda Üstad Bakunin ve Tsubasanın emekleri ve bir kaç değerli dostumuzun çabalarıyla site yeni yeni yapılanmaya çalışıyordu. Moderatörlerimiz sağolsunlar destek verdiler ve Serkan kardeşimle beraber elele bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu çalışmalarımdan hiç bir zaman teşekkür ve takdir beklemedim. Beni tanıyan dostlarımda bilir ki hiç bir zaman moderatör yapılmam konusunda ne bir talebim ne de bir hevesim olmadı.
Araya askerliğim girince siteden 6 ay süren uzun bir ayrılığım oldu.Döndüğümde gördüm ki site tamamen değişmiş, eski dostlar uğramaz olmuş ayrıca tartışmalar ve kavgalar baş göstermiş. Bu beni ziyadesiyle üzdü ve içimden paylaşımlara devam etmek bir türlü gelmedi. Günlerdir beni siteye dönmem için mesajlarıyla şereflendiren 3 kardeşimiz var. Birincisi sevgili Colinmccay, İkincisi Mehmet Ali abim ve değerli büyüğüm Kinowa üstad. Onlara yürekten teşekkür ediyorum ve tabi diğer dostlarıma da.. Madem bize bu görev layık görüldü, bu saatten sonra vazifeden kaçmak yakışmaz. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Sağolun varolun.. Kavgasız, tartışmasız sadece karşılıksız paylaşımın düstur edildiği bir çizgi diyarı nın devamı dileğiyle.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,736
Kavgasız, tartışmasız sadece karşılıksız paylaşımın düstur edildiği bir çizgi diyarı nın devamı dileğiyle.

Sevgili ravenx öncelikle hoşgeldin,

Sitemizde her şeyi tartışalım her şeyi paylaşalım ama tek bir üyemizin dahi kalbini kırmayalım.Sütten dilimiz yandı yoğurdu üfleyerek yiyelim.

Görevinde başarılar dilerim.

Selam ve sevgiler.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,335
54,619
TAM 35
Değerli kardeşlerim. Bana moderatörlük verildiğinden haberim yoktu. Az önce siteyi açınca tebrikler yazısını gördüm ve inanın çok şaşırdım ve sevindim.
Öncelikle şunu belirtmek isterim. Çizgi diyarına ilk ayak bastığımda Üstad Bakunin ve Tsubasanın emekleri ve bir kaç değerli dostumuzun çabalarıyla site yeni yeni yapılanmaya çalışıyordu. Moderatörlerimiz sağolsunlar destek verdiler ve Serkan kardeşimle beraber elele bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu çalışmalarımdan hiç bir zaman teşekkür ve takdir beklemedim. Beni tanıyan dostlarımda bilir ki hiç bir zaman moderatör yapılmam konusunda ne bir talebim ne de bir hevesim olmadı.
Araya askerliğim girince siteden 6 ay süren uzun bir ayrılığım oldu.Döndüğümde gördüm ki site tamamen değişmiş, eski dostlar uğramaz olmuş ayrıca tartışmalar ve kavgalar baş göstermiş. Bu beni ziyadesiyle üzdü ve içimden paylaşımlara devam etmek bir türlü gelmedi. Günlerdir beni siteye dönmem için mesajlarıyla şereflendiren 3 kardeşimiz var. Birincisi sevgili Colinmccay, İkincisi Mehmet Ali abim ve değerli büyüğüm Kinowa üstad. Onlara yürekten teşekkür ediyorum ve tabi diğer dostlarıma da.. Madem bize bu görev layık görüldü, bu saatten sonra vazifeden kaçmak yakışmaz. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Sağolun varolun.. Kavgasız, tartışmasız sadece karşılıksız paylaşımın düstur edildiği bir çizgi diyarı nın devamı dileğiyle.

Öncelikle beni bir abi ama herşeyden önemlisi,bir dost olarak gördüğün için çok ama çok sağol.O şeref bana ait. Burada admin, moderatör,üye herkes bir, herkes kardeş ben daha önce de söylediğim gibi bu forumu yuva olarak görüyorum.Aynı ev içinde yaşayan aynı sofraya oturan kardeşler bile kavga edebiliyor,didişebiliyor.Ama sonunda birbirlerine sarılarak barışabiliyorlar.Elbette fikirlerimizi sonuna kadar savunacağız,zaman zaman birbirimize kırılabileceğiz ama bir kardeşiniz olarak ricam ne olur kimse yuvayı terketmeyi aklından bile geçirmesin.Ben tüm dostlarıma garanti veriyorum.Eğer içinizden birini kırarsam bana "Niçin öyle yaptın?"diye hesap sorun.Hatalıysam kalbinizi kazanmak için herşeyi yaparım.Çünkü Allah şahidim olsun tüm DOSTLARIM benim için vazgeçilemez değerlerdir.Sağlıcakla kalın aziz dostum kardeşim Rawenx'in dediği gibi "Eee nerde kalmıştık?"

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
239
160
Tebrikler rawenx, ayrıca bundan böyle seni aktif olarak sitemizde göreceğimiz müjdesini de vermişsin. Hem senin gibi değerli bir üyemizin yükselişini , hem de tekrar katılımını görmek herkes gibi beni de çok sevindirdi. Başarılar dilerim.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,780
4,480
tebrikler sevgili rawenx .. zor bir görev seni bekliyor ama ben senin o alisageldigimiz enerjinle üstesinden gelicegini ve forumumuza büyük katki sagliyacagina eminim. tekrar hosgeldin ..