Stephen King - Kara Kule Serisi 3. Kitap: Çorak Topraklar (Pdf Cs+Epub+ Mobi)

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
830
12,920
Stephen King - Kara Kule Serisi 3. Kitap: Çorak Topraklar (Pdf Cs+Epub+ Mobi)
HSVmc.jpg

Stephen King’in eşsiz hayal dünyasının ürünü; fantastik, bilimkurgu, korku ve western türlerinin iç içe geçtiği başyapıt olan “Kara Kule”, Çorak Topraklar’la sürüyor.

• • •

Serinin okurken en heyecan duyduğum, en zevk aldığım kitabı oldu. İlk sayfasından son sayfasına kadar beni içine hapsetti. Karakterlerde yaşanan bazı değişimler beni oldukça mutlu etti. Kara Kule'nin ne olduğunu ve Roland'ın oraya ulaşmasının neden bu kadar önemli olduğunu daha iyi anlamaya başladım.

Lud'a ulaşmaya çalışırken ve ulaştıktan sonra başlarına gelenleri okurken film izliyormuş gibi hissettim.

• • •

Büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayan Kara Kule Serisi’nin bu üçüncü kitabında, son silahşorun Kule’yi arayışı sürmektedir. Çorak Topraklar, Stephen King tarafından yazılan Kara Kule serisinin 3. kitabıdır. 1991 yılında yazılmıştır.

Konusu
Son silahşor Roland çektiği kişiler ile lanetli ve çorak toprakları geçmeye başlar. Artık her şey daha anlaşılır hale gelmeye başlamıştır. Biraz çelişki ve biraz da heyecan başlamıştır. Kahramanlar durumu sorgulamaya ve duruma alışmaya başlamışlardır. Ayrıca kahramanların kişilik özelliklerine de inilmeye başlanır.

• • •
Adı: Çorak Topraklar
Alt başlık: Kara Kule - 3
Yazar: Stephen King
Çevirmen: Gönül Suveren
Basım: Altın Kitaplar · Temmuz 2017 (İlk yayınlanma: 1994)
Tür: Edebiyat, Fantastik, Korku-Gerilim, Roman
Özgün Adı: The Dark Tower III: The Waste Lands
Sayfa Sayısı: 543

• • •

1.0. Silahşör - Kara Kule 1 (1982)
2.0. Üç'ün Çekilişi - Kara Kule 2 (1987)
3.0. Çorak Topraklar - Kara Kule 3 (1991)
4.0. Büyücü ve Cam Küre - Kara Kule 4 (1997)
4.5. Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar - Kara Kule 8 (2012)
5.0. Calla'nın Kurtları - Kara Kule 5(2003)
6.0. Susannah'nın Şarkısı - Kara Kule 6(2004)
7.0. Kule - Kara Kule 7 (2004)

Epub ve Mobi dosyaları sevgili arkadaşım Tyrion tarafından oluşturulmuştur.

Mediafire
PdfCs:
Epub:
Mobi:

Yandex
PdfCs:
Epub:
Mobi: