SİTE İÇİ ARAMA SORUNU - KONU VEYA ÜYE İSMİ

zstm

Aktif Üye
Yeni Üye
5 Nis 2010
355
3,975
İzmir
Maalesef " Arama" kısmı aramalara çok sınırlı cevap veriyor. Örneğin WEST aranınca çok az sayfa çıkıyor.
Mesela bir üyeye ait konular aranmak istenince çok az sayıda konu çıkıyor.

Halbuki WEST yazınca veya bir üyenin ismini arayınca o üyeye ait açtığı tüm konu ve mesajlar çıkmalı.
Bu nedenle arananların çoğu bulunamıyor ve tekrar tekrar yayınlanıyor yada soruluyor!
Umarım yönetim bu soruna bir el atar.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,466
4,789
Osmaniye
Sayın zstm: bu sorunu daha önce de belirtmiştik, maalesef site araması bir süredir çok az list yapıyor. Kendi mesajlarınızı arattırın o bile iki sayfa çıkıyor. Sanırım bunun nedeni sitenin geçen yaz yenilenmesi. Adminler bir çözüm getirecektir. Kolay gelsin.

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
451
5,807
Tahminen sorun 1-2 ay önce başladı. Daha öncesinde kendime ait tüm aramalar geliyordu (hem kelime hem de etiket aramalar.) Şimdi sadece son 1-2 aydır açtığım ya da eskide olsa güncellediğim/yanıtladığım konu ve mesajlar geliyor.
Bugün sevgili @profesör ün kullanıcı profilinde Bul --> profesör tüm konularını bul seçtiğimde hiçbir sonuç dönmedi.

Sanırım gerekiyor.

Son düzenleme:

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
134
165
İlave olarak, Bugün yaşadığım sorunu bende yazayım;
önceki bir zamanda "West renkli Türkçe" paylaşımı vardı, bir kaç sayı indirmiştim, şimdi yerini hatırlayamadım, "ara" bölümüne "west renkli" diye yazıp arattığımda yalnızca italyanca renkliler bulunuyor.
Sağ olsun "mustafa sazak" adlı üye nereden bulacağım konusunda yardımcı oldu. Meğerse çeviri ve balonlama-Altan menüsündeymiş.

Yaşadığım Sorunun özeti şudur;
"ara" menüsü "çeviri ve balonlama" listelerinden bilgi aramayı es geçiyor.

Buna mukabil "ara" menüsü "çizgi roman dünyası" menüsü içindeki bilgileri gayet iyi buluyor, niyeyse çeviri ve balonlama bölümü dışlanmış.

Not:
Site yöneticisi arkadaşların bildirdiğimiz bu eksiklikleri dikkate alarak zaman içerisinde düzelteceğine inanıyorum. Eksiklikler giderilemese de canları sağ olsun, kısıtlı imkanlar içerisinde, fedakarlıklarla maddi kazanç amaçları olmadan böyle bir siteyi kullanımımıza sunan adminlere, tarama ve balonlama yapanlara teşekkürü borç biliriz. Dünya da hiç bir şey mükemmel değildir. Eksiklikler olsa bile yine de siteden memnunuz.
Şimdilik bulamadıklarımızı google aramalarla idare ediyoruz.

Netice olarak; eksiklikleri bildirmek bir eleştiri değildir, aileden biri gibi olan çizgidiyarı' nın daha iyi olmasını istemektir.