Shoryuken Yeni Yöneticimiz.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,955
İzmir
Değerli dostumu tebrik ederim.
Yönetici olmasına çok sevindim.
Eminim ki şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da çizgi romana çok değerli katkıları olacaktır.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Çizgi Diyarı'na ve çizgi romana büyük katkıları olan isimlerden birisi de sevgili Murat. Çok yönlü çalışmalarıyla hayatımıza renk katan dostum, yeni sorumluluğu ile bu katkılarını arttırarak devam ettirecektir.

Hayırlı olsun.

Kolay gelsin.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,420
Kamlançu
İlk defa konu açmayı öğrendiğim, paylaşmanın tadına vardığım bu forumda şimdi çok da aşina olmadığım bir mecraya adım atarken yanlış yaptığım yerde uyarmanızı dileyerek tebrik eden bütün arkadaşlara aynı güzel sözlerle mukabele etmek istiyorum. Sağ olun, var olun.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Sevgili Shoryuken dostumu tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
Hayırlı, uğurlu olsun...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Sevgili dostumuza yeni görevinde başarılar dilerim. Şimdiden kolay gelsin..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,519
Sarıyer
Beraber bazı çeviri & balonlama çalışmaları yaptığımız dostumun da yönetici olmasının zamanı gelmiş, geçiyordu. Tebrik ederim.

Son düzenleme:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,779

Çizgi Diyarı'na varlığı ve katkılarıyla büyük değer katan sevgili "Shoryuken"in yönetici olması Diyar için büyük bir kazanç. Bu yeni görevinde de başarılı olacağından hiç kuşkum yok. Sevgili dostumu tebrik ediyor hayırlı olsun diyorum. Yolun açık olsun sevgili "Shoryuken".

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,733
Kdz. Ereğli
Çizgi Diyarı'na aktif bir katılımcı olmama vesile olan, kendisiyle şahsen hiç karşılaşmamış olmama rağmen dostum saydığım değerli Shoryuken'i kutluyorum. Çizgi Diyarı'na yeni değerler kazandırmayı artan bir ivmeyle sürdüreceğine hiç kuşkum yok.