Sevgili scanfan üstadım, nice yıllara...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Bir günlük gecikmeyle üstadımın doğum gününü kutluyorum. Unutmamalıyım diye kendime çok telkinde bulunmama rağmen endişe ettiğim şey başıma geldi ve biraz da uzaklarda olmanın etkisiyle olsa gerek üstadımın doğum gününü zamanında kutlamayı ihmal ettim. Umarım gecikmeli de olsa tebriklerimizi kabul eder.

Üstadıma sevdikleriyle beraber uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyorum. Henüz yüz yüze tanışamamış olsak da bana kazandırdıkları için, duygu dünyamı zenginleştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle uzun süredir merhaba diyemediğim Çizgi Diyarı dostlarıma da merhaba demiş olayım.

Sevgiyle, dostlukla kalın...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,731
Kasımpaşa
Böyle şey olmaz, değerli dostum Nihat taa, çok, hatta fazla çok uzaklardan doğumgünü kutlaması yapıyor ve ben burada uyuyorum.
Sevgili üstadım yeni yaşınızı kutlar, sağlık ve sıhhat getirmesini temenni ederim.
Nice yıllara.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Scanfan... Sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Öncelikle belirteyim ki doğum gününüzü hemen takvimime kaydettim. Bir daha unutmamak için.

Bir gün gecikmeli de olsa doğum gününüzü sevgiyle ve saygıyla kutluyorum sevgili dostum. İyi ki sizi tanımışım. Dostluğundan onur duyduğum güzide kişilerden birisiniz.

Size sağlıkla, mutlulukla ve huzurla geçireceğiniz nice yıllar diliyorum.
Selamlar, sevgiler...

İyi ki varsınız...

12 Şub 2010
15,006
545,225
Çizgi Diyarı'na üye olurken doğum tarihi de soruluyor. Lakin belirtilmesi zorunlu değil. Belirten dostların doğum gününü Diyarın ana sayfasının en altından görerek hatırlıyoruz. Bazen de facebook'tan öğreniyoruz doğum günlerini.
Scanfan dostumuzun doğum gününü Diyarda göremedik ama sevgili Nihat sayesinde bir günlük gecikmeyle de olsa kutlamış olduk.

Paylaşımlarıyla bilgilendiğimiz, keyif aldığımız, koyu muhabbetlere daldığımız sevgili scanfan dostumun yeni yaşını kutluyor, sağlık, huzur ve mutlulukla, sevdikleriyle birlikte nice uzun ve güzel yıllar diliyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
babalar-gunu-karikaturu.jpg

Değerli üstadım ben de arkadaşlarım gibi
sizden çok şey öğrendim, artı büyük bir
keyifle okudum hemen tüm yorum, inceleme
ve değerlendirme yazılarınızı, paylaşımlarınızı,
çeviri kitaplarınızı. Tabii bunların çokluğuyla
insanın değerini arttırmak veya azaltmak şeklinde
yorumlamak istemiyorum, niyet ve bakış açısı
insanları birbirine daha çok yaklaştırıyor sanırım.
Çok uzatmayayım, her zaman doğum günlerinde
yaktığınız çizgi diyarı mumlarının eşliğinde,
iyi ki doğdun üstat, iyi ki bizimlesin. Sağlıklı,
huzurlu, mutlu uzuun yıllar dilerim...

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

Son düzenleme:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Eeee yaşlılık artık bende geç kalanlardan oldum :)
Sevgili arkadaşım yeni yaşın yarına dair umutlarla dolu olması dileğiyle kutlu olsun.
Nice bol çizgiromanlı günlere :)

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,924
4,896
Navajo Köyü
Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar,
Başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın.
Umarım yüzün hep güler,
Mutluluğunu hiç yitirmezsin.
Mutlu ve neşeli olman dileğiyle…
Doğum günün kutlu olsun!

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Bir gün gecikmeli olması,hiç olmamasından iyidir..Yeni yaşın hayırlı olsun scanfan..Mutluluk dolu yaşamların olsun..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Scanfan kardeşim doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle birlikte nice mutluluk dolu yıllar dilerim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Sevdiğin şeylerden keyif almayı sürdürebileceğin uzun, mutlu bir ömür dilerim Scanfan. Nice yaşlara....

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,514
Tüm sevdiklerinizle beraber,
Sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim.
DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Sağlık ve mutluluk dolu nice yeni yaşlar dileğimle.
Doğum gününüz kutlu olsun üstadım...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Scanfan çok özür dilerim.Gerçekten bunca emeği olan bir insanın doğum gününü kutlamakta geç kaldım.Ama iki gündür hay huy yüzünden kafam çok karışık ve forumda da bu mesaj dikkatimden kaçtı.Dostum sağlıklı ve mutlu uzun ömür diliyorum.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili "Scanfan".

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

Sevgili Scanfan, sadece çizgi romanla sınırlı kalmayıp hemen her konuda paylaştığınız değerler için tekrar teşekkürler.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,161
Paylaşımlarınızı merakla ve zevkle takip ediyorum.Kültürümüze önemli katkılar yapıyorsunuz.Sağolun.Sağlıkla ve severek yaşanacak yıllar dilerim Üstâd.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Nice nice yılları sevdiklerinizle beraber huzurlu, mutlu ve sağlıklı geçirmenizi dilerim.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,779

Çok uzun yıllardır kutlamadığım bu günü hatırladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum sevgili diyardaşlarım. Bu özel günü bana bir iki yakınım dışında hatırlatan ilk tanıdıklarım sizler oldunuz. Hepinize sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,210
Sayın "scanfan",
doğum gününüzü en içten dileklerle tebrik ediyor,
sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice nice yıllar diliyorum.
Saygılarımla...

52308R.gif

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,806
29,021
Ben de gecikmeli olarak kutluyorum. Yıllardır arayıp hiçbir yerde bulamadığım dergilere sayesinde yeniden kavuştum. 2. defa tarama işine yeniden başladım. Kendisine yeniden teşekkür ediyor ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,986
İstanbul
Şu sıralar fazla nete giremediğimden ötürü çok değerli büyüğümün doğum gününü zamanında kutlayamamamın burukluğu içindeyim, fakat geç de olsa kutlayarak içimi biraz rahatlatmak istiyorum, zira sevgili Scanfan büyüğüm bu forumdan kendisinden çok şey öğrenip, istifade ettiğim büyüklerimin en başlarında geliyor. :) Doğum gününüz kutlu olsun çok değerli büyüğüm Scanfan. Allah’tan tüm sevdiklerinizle beraber; sağlık, sıhhat, huzur ve mutluluk dolu bir ömür sürmenizi dilerim. Her şey o güzel gönlünce olsun dostum.

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,806
İzmir
Bu mesajı gözden kaçıranlar kervanında ben de varım.

Yeni yaşında sağlık, mutluluk ve hepsinden önemlisi tabii ki de bol çizgi romanlı günler diliyorum, değerli dostum. Nice yıllara.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,560
İzmir
Uzun zamandır giremediğim için diyarımıza bu mesajı henüz görme şansım oldu.Doğum gününüz kutlu olsun sevgili scanfan Üstat,Ailenizle birlikte daha nice uzun ve huzur dolu yıllar dilerim sağlıkla kalın....

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,230
izmir
Uzun zamandır ben de internet sorunu yaşadığım için gözümden kaçmış. Çok mahçubum. Sevgili Scanfan, diyara emek verenler arasındasın. Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara...