Sevgili scanfan, nice yıllara!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,705
35,978
İstanbul
Forumumuzun "Dev Bilgi Çınarı";
Yazıları, incelemeleri ve çevirileriyle
bilgi dağarcığımızı gün be gün büyüten;
Aynı zamanda iyi, örnek ve mükemmel bir insan olan
Sevgili Scanfan'ın yeni yaşını en içten dileklerimle kutluyorum.
Çok değerli büyüğüme, sevdikleri ve sevenleriyle birlikte nice
sağlıklı, mutlu, huzurlu ve çizgilerle, kitaplarla dolu yıllar diliyorum.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,383
35,125
İzmir
Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz, nice
sağlıklı ve mutlu seneler diliyorum üstadım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Dogum günün kutlu olsun üstadım.

Sağlık ve neşe içerisinde geçireceğin, dilediğin şeyleri gerçekleştirebileceğin uzun bir ömür diliyorum.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,369
8,178
Değerli scanfan üstat,
Doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluk içinde daha nice doğum günleri idrak etmenizi dilerim.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,772
Doğum günümü unutmayan siz diyardaşlarıma güzel jestiniz ve nazik temennileriniz için teşekkür ediyorum.

Her ne kadar birbirimizi yüz yüze görmesek de bu forum sayesinde sanki bir aile gibiyiz. Çizgi Diyarı açılış sayfam oldu. Bazıları önce haberlere, hava durumuna, dövize vs bakar, benim ilk baktığım sayfa "yeni mesajlar" oluyor, acaba bugün ne paylaşılmış diye. Bu öyle bir alışkanlık oldu ki site birkaç saatliğine bakıma bile alınsa hemen telaşlanıyorum, adeta sudan çıkmış balık gibi oluyor ne yapacağımı şaşırıyorum. Bu arada çizgi romanın alt gruplarının tamamına ilgi duymuyorum. Mesela "Manga" hiç sevmem; "Fumetti": yarım asır önce okumak için can atardım, ama son yıllarda ilgimi kaybettim; "Comics" artık bana biraz uzak geliyor (yaş icabı olsa gerek). Benim için varsa yoksa ayaklarının daha çok yere bastığını düşündüğüm "Frankofonlar" ve mizah dergileri vb. Diğerlerinden pek anlamıyorum. Anlamadığım konularda yorum yapmak istemiyorum. Bu nedenle birçok konuya "like" veremiyorum ve farkındayım, bazı diyardaşlar galiba buna kırılıyorlar (ya da ben öyle sanıyorum). Bir de beni çocukluğuma götüren bazı çizgi romanlar (hangi türden olursa olsun) nostaljik duygular uyandırdığı için hoşuma gidiyor. Paylaşılan her kitap bir zamanların "selülomanı" olan benim için değerlidir, her ne kadar like veremesem de göz ucuyla takip ediyorum, her şeyin farkında olmak istiyorum. Forumun mottosu olan "Karşılıksız Paylaşım" adına hiçbir şey beklemeden elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Çizgi diyarı ilk abone olduğum 2013 yılına göre çok iyi bir noktaya erişti ve bence ülkemizin alanındaki en iyi platformu oldu. Onun daha da ileriye ulaştığını görmek istiyorum.

Sizlere tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız ve ben de iyi ki 2013'te (tesadüfen de olsa) bu forumu keşfetmişim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
3,017
13,729
Sevgili scanfan yeni yaşınız ve yeni yaşlarınıza sağlıkla kavuşmanız dileğiyle yeni yaşınızı tebrik ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,209
Doğum gününüzü gönülden tebrik ediyorum kardeşim,
sağlık ve huzur içinde nice nice güzel yıllara...
Selamlar...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,730
Kasımpaşa
Her paylaşımıyla çizgi roman bilgimi artıran iyi ki var dediğim çizgi dostlarının başında gelen sevgili scanfan'a sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim. Nice yıllara.