Sevgili profesör(Haluk Yücesoy), Nice Yıllara! Daima kalbimizdesin!..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,705
35,978
İstanbul
Sevgili Haluk abi her zaman yanımızda ve kalbimizde.
Yaşasaydı bugün 69 yaşında olacaktı.
Onu her zaman gülen yüzüyle hatırlayacağız.
Kısa zamanda hepimizin o kadar çok anısı oldu ki yazmakla bitmez.
Doğum günün kutlu olsun abi...
Seni unutmak mümkün değil.
Ruhun şad, mekanın cennet olsun.
Her daim kalbimizdesin.
Haluk-Y-cesoy.jpg

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
245
1,276
Yıllardır buralarda dolaşır dururum. Ne hakkında olumsuz bir yoruma rastladım, ne ona kırılan birine, ne de onun kırdığı birine. Güzel insanmış rahmetli. Baba, kardeş ya da arkadaş. Hangisinin yerine koyarsanız koyun, o rolü tam anlamıyla taşıyacak insanlardanmış. Yorumlarda bahsi geçtiğinde hiç tanımamama rağmen çok dua etmişimdir kendisine. Mekanı cennet olsun.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,907
hiçbiryerde :)
Yıllardır buralarda dolaşır dururum.Ne hakkında olumsuz bir yoruma rastladım, ne ona kırılan birine, ne de onun kırdığı birine. Güzel insanmış rahmetli. Baba, kardeş ya da arkadaş. Hangisinin yerine koyarsanız koyun, o rolü tam anlamıyla taşıyacak insanlardanmış. Yorumlarda bahsi geçtiğinde hiç tanımamama rağmen çok dua etmişimdir kendisine. Mekanı cennet olsun.
İnanılmaz sevgi dolu bir insandı; herkesi kucaklayan, cömert, bilgili ve birleştiriciydi.
Davranışlarıyla, bilgisiyle bizi hep gelişmeye yönlendirmişti...
Keyifli muhabbetleri de hatıralarımızda.
Hep saygıyla, sevgiyle, özlemle anıyoruz
sevgili Haluk abimizi...

godes

Aktif Üye
26 Kas 2013
300
1,636
Yaptığı her paylaşımın altına "Saygılarımla" ibaresini yazmaktan hiç vaz geçmeyen Haluk beyi rahmetle anıyorum .. Bizden de size saygılar Diyar'ın Profesörü. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,765
Türk Çizgiromanı'nın süper kahramanlarından biriydi. Sevgi, saygı, nezaket, paylaşım ruhu, kucaklama, birleştirme,... aklınıza gelebilecek her olumlu kelime onun karakterinin bir parçasıydı. Maalesef zorunlu nedenlerden asıl gezegenine dönmek zorunda kaldı. Özlüyoruz. Mekanı Cennet olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi: