Sevgili Nadir, nice yıllara ...

12 Şub 2010
15,006
545,225
Adı gibi Nadir bir dost

Çoğunuz bilmezsiniz; çünkü bilinmesini istemez
Ama içimizden çok arkadaşın ameliyatında bizzat bulundu
Karargah Komutanımız Zeki'nin annesi için hastanede yaptıklarının bilinmesini de istemedi

Afrika'ya gitti, orada doktorsuz yerlerde arkadaşlarıyla birlikte inanılmaz sayıda hasta tedavi etti; dinlediğimiz kısacık öyküleri bile ona karşı hayranlık ve minnet duygularıyla dolmamıza yetti

Zembla, Afacan, Cingöz, Acar, Korku ve daha yüzlerce çizgi roman taradı, düzenledi, paylaştı

Başka dostluklarını saymaya kalksam Hüseyin Aksakal dostumun Hiborya öykülerinden uzun olur

Gulyabani nikli sevgili dostumuz Nadir Sıtkı Şinikoğlu bugün yeni yaşına bastı

Allah'tan sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol çizgi romanlı nice nice uzun yıllar diliyor, dostları arasında olmaktan onur ve gurur duyuyorum

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
611
3,367
Sevgili "profesör",
Değerli dostumuzun bu bilinmeyen yönlerini de aktardığın için kendi adıma çok teşekkür ederim lakin yapmış olduğu paylaşımların yanında ne kadar müthiş ve gönül dünyası ne kadar büyük bir insan olduğunu da sayenizde öğrenmiş oldum ve çok takdir ettim.

"Gulyabani" dostumuzun yeni yaşını ben de en içten dileklerimle kutlar kendisine nice mutlu yıllar dilerim.

Saygılarımla değerli dostum...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Doğum gününüz kutlu olsun Nadir Bey... Mutlu, sağlıklı ve harika nice yıllar dilerim...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,779

Sevgili "Gulyabani", doğum gününüzü kutlar, mutluluklar dilerim.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,731
Kasımpaşa
Adı gibi nadir bulunan insanlardandır. Sağlam dosttur. İyi i,nsandır. Güzel yaşasın sevgili dostum. Sevdikleri ile mutlu bir hayatı olsun. Bir de yakında profesör olsun. Sevgiyle kal kardeşim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yıllar dilerim sevgili dostum.
Doğum günün kutlu, günlerin apaydınlık olsun...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
İnsanlar birbirine,tanımadan Adem babadan,Havva anadan kardeşim diyor..Bende Diyardaşım olarak,Nadir beye tanımasamda dostum,arkadaşım diyebilirim..Yeni yaşını kutlar,sağlık sıhhat dolu,sevdiklerinizle yan yana uzun ömürler dilerim..Nice yıllara dostum...

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,152
İSTANBUL
Sevgili Nadir bey;
Yeni yaşınızı en içten dileklerimle kutlar,sevdiklerinizle ve bizle :) sağlıklı,mutlu,huzurlu günler dilerim.
Saygılarımla muratusta.

Doğum günü için küçük bir hediye :)

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Bu ülke de böyle değerli insanlarımızın olması beni çok memnun ediyor.Değerli Nadir Sıtkı Şinikoğlu sana uzun ve sağlıklı nice yıllar diliyorum.Sevdiklerinle ve hobilerinle yaşlanacağın,güzel ve mutlu günlerin seninle olması en büyük temennimdir.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Üstadım doğum gününüz kutlu olsun.Yeni yaşın beraberinde bütün güzellikleri getirsin.
Mutlu yıllar diliyorum...

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,543
338,128
Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun,her şey gönlünce olsun.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Abi yeni yaşınızı kutlar, mutlu huzurlu ve umutlu yıllar geçirmenizi temenni ederim.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,516
Nadir bey dostum,
Tüm sevdiklerinizle beraber,
Sağlık ve mutluluk dolu nice yıllarınız olması dileğimle...
DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,825
Gaziantep
Sevgili dost;
Nice sağlıklı, mutlu yıllara...

(Nadir Bey,utangaçlığı :) bırakıp, Afrika maceralarından bizide mahrum etmezse ne iyi olur).