Sevgili kardeşim Tsubasa, Nice Yıllara!

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Tanıdığım en efendi ve düzgün adamlardan birisi, bir beyefendi, çalışkan-telefonlarıma hemen cevap vermese de-tüm abuk sabuk sorularıma (yanlış anlamayın site hakkında) sabırla cevap veren, sayemde genç yaşta derviş sabrına erişen, onsuz bu sitede hiç bir şey yapamaycağımız ve çok sevdiğim canım kardeşime yeni yaşında önce sağlık sonra başarı ve mutluluk diliyorum. Ömrü uzun olsun, sevdikleri hep yanında olsun. Hep yanımızda olsun. Nice Yıllara kardeşim..

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,237
Sevgili Tsubasa; dostumuz Savok'un hakkındaki düşüncelerine sonuna kadar katılıyorum.Doğum gününü kutlar, bol çizgiromanlı, sevdiklerinle beraber mutlu ve sağlıklı uzun bir ömür dilerim...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Amatör ruhla değme web tasarımcılarının beceremeyeceği bu güzel siteyi ayakta tutan , her türlü eziyetimize katlanan Peygamber sabrına sahip güzel kardeşim;
Sevdiklerinle ve senin sevenlerle bir ömür boyu sağlık sıhhat ve mutluluk dolu yıllar dilerim :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,928
hiçbiryerde :)
arkadaşlarım da belirtmiş,
tanıdığım en beyefendi insanlardan,
forumun temel taşlarından,
sevgili arkadaşım, iyi ki doğdun.
mutlu,huzurlu,sağlıklı uzun yıllar dilerim...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Sevgili Tsubasa, doğum gününü kutlarım.
Sevdiklerinle, sevenlerinle sağlıklı ve mutlu nice yıllara.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili Tsubasa kardeşim doğum günün kutlu olsun,hayatın boyunca mutluluk ve huzur seninle olsun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Sevgili tsubasa, doğum günün kutlu olsun!

Çoğu dostumuz bunun farkında değil ama bizim için, forum için çok emek sarfediyorsun... Bilmiyorum nasıl öderiz bunun karşılığını...

Her şey gönlünce olsun. Sağlıklı, huzurlu ve başarılı nice seneler dilerim.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
905
4,728
İzmir
Ne mutlu size sayın tsubasa, sitemizde çok saygı duyulan, sevilen bir kişi olmuşsunuz. İnsan imreniyor bu arkadaşlarımızın ince sevgi dolu duyguları karşısında. Tabii yıllarca yapılan fedakarca çalışmalar insanı bu seviyeye getiriyor. Nice yıllara sayın tsubasa. İyi ve mutlu yıllar.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,473
Mutlu , huzurlu , sağlık dolu şahane yıllar diliyorum sevgili tsubasa :) Her şey gönlünce olur inşallah :)

12 Şub 2010
15,006
545,225
Sevgili dostum, nice yılların mutlulukla, huzurla, başarılarla ve bizimle birlikte olsun.

:58:

Şimdilik bu pastayla yetin:), Seneye Kadıköy'de ayrı kutlama yaparız.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,548
69,981
NeverLand
Çay sigara eşliğinde doğum günü kutlaması yapabilen tek kişi olarak kendimi forumun en şanslısı sayıyorum. Bu mesajı kendisinin de okuyor olması ayrı bir ironi tabii. :)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Tanımıyorum ama galiba, her başarılı ortamda en az bir tane bulunan görünmeyen kahramanlardan biri Tsubasa. Bu siteyi ayakta tutarak aldığı dualar hacminde mutluluk ve sağlık diliyorum.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,844
Ben de tanımıyorum ama olsun
doğum günü ya kaçar mı hiç :)!!!
Arkadaş, doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle yaşa,
yeni yaşında sevmediğin kimseyi yanında tutma, kafanı dinle.
Tadını çıkar işte:):):):):).

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,519
Sarıyer
İyi ki zamanında doğmuşun; bugün bu diyarın eksiğini, gediğini, söküğünü, yamasını, backupını hallediyorsun, başı sıkışanı sana koşturuyorsun...

Hem de karşılıksız ve belki de burayı tanımadan önce çizgiromanın hala varlığını sürdürdüğünden habersiz olarak...

Uzun, başarılı, sağlıklı, mutlu ve bol hastalı bir gelecek dilerim sana.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,311
Değerli kardeşim doğum günün kutlu ve mutlu olsun.
Allah nice yılları, sevdiklerinle mutlu,huzurlu ve birlikte geçirmeyi nasip ettin.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Sizleri tanımış olmak benim için büyük bir zevk ve müthiş bir tecrübe oldu, bu güzel ortama katkım var ise ne mutlu bana,
her birinize tek tek teşekkür ediyorum iyi ki sizler varsınız.

Hep birlikte nice sağlıklı, mutlu senelere erişmek dileğiyle, teşekkür ederim...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
"Tsubasa" kardeşim,
doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor,
sevdiklerinizle birlikte
sağlık,mutluluk ve huzur içinde
nice nice yıllar diliyorum.
Bu vesile ile ödenemez tüm emekleriniz için
candan, gönülden ve de yürekten