Sevgili Hakan Alpin, nice yıllara...

12 Şub 2010
15,006
545,225
Çizgi Roman Ansiklopedisi müellifi, çizgi roman dergisi yayıncısı, çizgi roman kolleksiyoneri ve daha bir çok özelliği yanında Çizgi Diyarımıza aktif olarak katkı sağlayan bir dostumuz, sıcakkanlı, samimi, bizden biri...

Çizgi romana katkılarının devamı temennisiyle yeni yaşını kutluyor, ailesi ve sevdikleriyle birlikte nice nice uzun, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
773
3,007
Hakan abi doğum günün kutlu olsun.
Mutlu ol senelerce.
Sağlıkla, mutlulukla ve sevdiklerinle birlikte hayırlı uzun ömürler dilerim.
Seni tanıdığım için mutluyum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,780

Sayın "Hakan Alpin", doğum gününüzü kutlar uzun ömürler dilerim.

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
Daha çok gençken, Hakan Alpin de çok gençken
arkadaşlarıyla çıkardığı dergileri okuyordum kendisiyle bir gün tanışacağımı bilmeden. Hani ben kısa pantolonla hayta hayta gezerken o bir çizgi roman sevdalısı olarak çok iş yapıyordu. Şimdi de öyle.
Nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar dilerim üstadım.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili hakan alpin... Sevdiklerinizle nice yillar dilerim...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,955
İzmir
Sevgili Hakan Abi,
Doğum günün kutlu olsun.
Sevdiklerinle birlikte nice mutlu senelere...
Herşey gönlüne olsun.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Bu kubbede baki kalan hoş bir sada olabilir, ama devasa bir çizgiroman ansiklopedisi bırakan kişinin sadası da bir başka olsa gerek. Bu büyük mirasın dolaylı varisleri olan biz çizgiroman severler, doğumunu yürekten kutlamalı elbet. İyi ki doğdun Hakan, uzun, bereketli, mutlu ve camiaya verdiğin emeğin karşılığını göreceğin güzel günlerle dolu bir yaşam dilerim.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,798
15,342
Güzel dilek, dua ve temennileriniz için hepinize ayrı ayrı ve kucak dolusu teşekkür ediyorum dostlarım.. İnşallah daha nice sene hep birlikte dokuzuncu sanatın bin bir örneğiyle örülmüş özel bir hayat yaşarız..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Bizi bilgileri ile ihya eden sevgili abimizin doğum gününü kutlar, sağlık ve mutlu uzun yıllar geçirmesini temenni ederim.