Sevgili GULYABANİ, doğum günün kutlu olsun.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,237
Sevgili dostum Nadir;Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Seni tanıdığım için inan çok sevinçliyim. Ama bir o kadar da geç tanıştığımız için de hayıflanıyorum. Sevgili Çizgi Diyarı'mıza da bu konuda teşekkür borçluyum. Senin gibi değerli arkadaşları bana verdiği için. Bol kitaplı ve çizgiromanlı uzun,sağlıklı bir ömür dilerim.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Zaman gezgini bize diyecek pek bişey bırakmamış. Ne yapalım biz de sadece doğum gününüzü kutlarız. Nice senelere hocam :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
Nadir bey,
doğum gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyor,
"sevdiklerinizle birlikte daha nice yıllara" temennimi iletmek istiyorum.
Daima sağlıcakla kalın.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,705
4,945
Doğum günün kutlu olsun. Dilerim daha nice böyle güzel günlere sevdiklerinle sağlık sıhhatle kavuşursun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Forum yapıları genellikle insanların bir ismin, bir lakabın arkasına gizlendikleri ve insanlar arasındaki tüm ilişkinin klavyeler ve ekranlar aracılığıyla sağlandığı ortamlardır. Ancak Çizgi Diyarı yapısı itibariyle bu sınırlamaları ortadan kaldırmaya çalıştı ve bunu da bir ölçüde başardı diye düşünüyorum. Epey dost tanıdım Çizgi Diyarı sayesinde. Oturduk, sohbet ettik, birlikte yedik, içtik, yaşamdan ve çizgi romandan bahsettik. Bu dostlarımdan bir tanesi de Nadir Abi. Her gün yeni özelliklerini keşfettim Nadir Abi'nin. Özünün, sözünün bir olması, sözünü sakınmaması, gönlünü hesapsız, kitapsız açması, yardımseverliği, akıl ve vicdan sahibi olması, ... Son olarak cesaret ve onur sözcüklerinin karşılığını onda gördüm.

Doğum günü Nadir Abi'nin ama ben kendime pay çıkarayım; ben çok gururluyum. Hayatımda Nadir Abi olduğu için çok gururluyum.

Abi, sağlıklı, huzurlu ve çizgi roman dolu uzuuuun bir ömür dilerim. Gözlerinden gülümseme, etrafından sevenlerin eksik olmasın.

12 Şub 2010
15,006
545,225
Çizgi Diyarı'nın bana en büyük armağanı sayısız çizgi romanla birlikte sevgili Nadir gibi dostlardır.

İyi ki doğdun sevgili Nadir!

Ailenle, sevdiklerinle bir arada uzun, sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
395
Sevgili Gulyabani,Doğum gününüz kutlu olsun.Sevdiklerinizle uzun ve sağlıklı bir yaşam dilerim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,924
hiçbiryerde :)
Çizgi Diyarında ilk tanıştığım özel insanlardan
biridir Nadir ağabey.Böyle durumlarda düşüncelerimi anlatmayı pek beceremem,
Nihat çok güzel yazmış,
arkadaşı olmaktan gurur duyduğum meslektaşıma
sağlıklı,mutlu nice yıllar dilerim...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Diyarın özel insanlarından Nadir ağabeyim, yeni yaşın kutlu olsun.
Mutlulukla ve sağlıkla.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Doğumgününüzü kutlar; sevdiklerinle beraber sağlık, huzur, mutluluk ve umut dolu bir ömür sürmeniz, temenni ederim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Ömrün uzun olsun, torununun torununu gör, sevinçlerin büyüsün, üzüntülerin küçülsün, hep mutlu ve sağlıklı ol Nadir...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,519
Sarıyer
Değerli dostlarım;

53 yaşını geride bıraktığım bu günde, nazik mesaj ve kutlamalarınız için hepinize teşekkür ederim. Forumda geçirdiğim süre içerisinde 50 den fazla insanla tanıştım, tanıştıklarımın bir çoğu bundan sonraki yaşamamımın daimi parçaları olacaklar.

Çoğunuzun bildiği gibi bir çizgiromansever, bir kısmınızın bildiği gibi hekimim.

Gezi olayları başladıktan sonra, Divan revir diye tabir ettiğimiz yaralılara ilk yardım mantığı ile başlayan ve hiç bir siyasi ideoloji gütmeyen oluşum geçen kısa sürede neden biz de ulusal bir yardım kuruluşu olmayalım ve devletin elinin yetmediği ya da yeterince yetmediği yerlere ilk yardım, arama, kurtarma hizmeti vermeyelim sorusunu beraberinde getirdi. O günden beri bir sivil toplum kuruluşunun ilk adımlarını atmasına ya da başka bir deyişle daha iyi tanınmasına yardımcı olmaya çalışıyorum ve ne yazık ki aynı anda bir çok karpuzu taşıyabilme yeteneğim olmadığından son zamanlarda çizgidiyarını bayağı bir boşladığımın da farkındayım. Bu nedenle hepinizden özür diliyorum.

Gelişmelerden zamanı geldiğinde sizleri de ayrıntılı olarak bilgilendireceğim.

Sevgi & Saygı

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Abi, bu yaptığın şey çok önemli ve çok kıymetli. Bizim yapabileceğimiz şeyler olduğunda biz de elimizden gelen desteği verelim. İnsan hayatı, insan sağlığı her şeyin, hele bir hobinin çok ötesinde.

Kolaylıklar dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili Gulyabani kardeşim iyi ki doğdun,doğum günün kutlu olsun.
Değerli kardeşim birbirinden güzel paylaşımlarından yararlandım,zevkle de okudum nerede ise tümünü.Paylaşmayı seven,insanları seven sevgili kardeşim sana ömrün boyunca,sevenlerinle birlikte,sevdiklerinle birlikte mutluluklar dilerim.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,919
Geciktiğim için özür dileyerek (Birkaç gündür foruma girmedim) doğum gününü kutlar, nice sağlıklı, sorunsuz, barış ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,946
75,956
Nice güzelliklere,sağlıklı,sıhhatli ömürler dilerim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Sağlık ve mutlululuğun daim olduğu nice yeni yaşlar diliyorum sevgili dostum...