Sevgili Ertuğrul, Nice Yıllara

12 Şub 2010
15,006
545,225
Tüm çizgi roman severlerin gönlünde taht kurmuş olan sevgili dostum ertuğrul,

Doğum günün kutlu olsun,

Nice yıllara

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Oooo!... Demek Karargah Komutanı 26 yaşına girdi ha!...

Allah, sevdiklerinizle birlikte, uzun, huzurlu, sağlıklı ve mutlu ömürler nasip etsin...

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
395
Sevdiklerinizle,hepbirlikte nice sağlıkla ve esenlikle nice seneler dilerim.Doğum gününüz kutlu olsun:))

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,924
hiçbiryerde :)
:58:​

Sevgili ağabeyimin doğum gününü kutlar,
daha nice sağlıklı, keyifli, sevdikleriyle ve
çizgi romanla dolu mutlu yıllar dilerim.:2:
:58:​

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Saygıdeğer büyüğüm, değerli ağabeyim;
İlerlemiş yaşınıza rağmen gençlere taş çıkartan muhteşem enerjiniz ve aramızdaki onca yaş farkına rağmen bir arkadaş gibi tevazu içerisinde olmanız nedeni ile değerli ve pek mutena forumumuzun ihtiyar heyetinde varlığınızla biz gençlere yol göstericiliğiniz, engin tecrübeniz ile yaptığınız katkılar, uzun yıllar muhabbetle anılacak sonraki kuşaklara ağızdan ağıza, kulaktan kulağa bir efsane gibi yayılacaktır. Geçen onca zaman, tüm acımasızlığına rağmen sende beyaz saçtan başka bir şey götürememiştir. Götüremez de!.. Bu genç kardeşin ağabeyliğin için sana minnettardır. Ellerinizden saygı ile öper, ileride yaşlandığımda sizi örnek alacağımı bilmeniz isterim. Emeklilik hayatınızda, torunlarının arasında dolaşacağınız günler geldi ve geçmekte.. Bir yaş daha yaşlandınız, sizin kuşağınızdan olan yaşıtlarınız, Dede korkut, Alparslan, Boğaç han daha dün gibi..

Sevgili dostum bu yaş günü kutlaması için bana edeceğin teşekkür(?)leri şimdiden duyar gibiyim. Hata şimdiden kulaklarım çınlıyor..
Sana uzun, sağlıklı, mutlu sevdiklerinle beraber ve çizgi diyarının sürekli etrafında olduğu uzun bir ömür dilerim. Çok yaşa..
Daha ne istiyorsun..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Abi doğum günün kutlu olsun, bundan sonraki yaşamında sevidklerinle beraber mutlu umutlu huzurlu bir yaşam geçirmeni temenni ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
b357366doumgnhareketliy.gif

Değerli dostum, gönüldaşım, kardeşim,
doğum gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyor,
önümüzdeki nice nice yıllarda sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde geçecek nice nice güzel günler diliyorum.
En güzel yıllar sizin olsun.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
764
1,654
Doğum günleri ard arda geliyor ne güzel. Doğum günün kutlu olsun Zeki abi. Sevdiklerinle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum :)

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Çizgi Diyarı'na olan katkılarımın yardımcısı,sevgili dostum Zeki Algan'ın doğumgününü en
içten dileklerimle kutlarım.Bu diyarda daha alacağımız çok yol var.Sevdiklerinle,dertsiz,
tasasız nice mutlu yıllar...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili Ertuğrul kardeşim doğum günün kutlu olsun.Sana sevdiklerinle birlikte geçireceğin mutluluk ve huzur dolu nice yıllar dilerim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Gün içinde yüz yüze kutlamak istiyordum. Ama bugün İstanbul'un bir ucundan bir
ucuna yol yaptım, yetişemedim.
En kısa zamanda telafi etmek şartıyla, doğum günün kutlu olsun değerli ağabeyim.
Sevdiklerinle mutlu yıllar.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,399
Sayın ertuğrul; doğum gününüzü kutlar, sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,517
Sevgili Ertuğrul dostumuza, sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim.
Selam,sevgi ve saygılarımla.
Ahmet ERDEN

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,993
Nice nice yaşlara Ertuğrul. Çizgiroman sevgisiyle daima genç kaldığını, hatta daha da gençleştiğini bilmek güzel. İyi ki doğdun...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,752
Sevgili abim ,
Geçmiş doğum gününüzü kutlarım.
En kısa zamanda bir masa başı kutlamasında görüşmek üzere.