Sevgili ertuğrul, Nice yıllara!

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,731
Kasımpaşa
Saymadım kaç yıl oldu, eski zamanlardı... Ertuğrul kod adlı, Çizgi diyarı namı altında çizgi roman sevdirme ve yaşatma, gerekirse zorla okutma misyonunu üstlenmiş bir grup insanı sempatik cüssesi ile tırsıtıp kendine karargah grup, komutan benim var mı bana yan bakan deyup, ortaya çıkışı ile yeni bir sayfa açan Zeki Algan duyduğumuza göre yeni yaşına bugün itibari ile duhul eylemiş...
O zaman bizlere sağlıklı, mutlu, sevdkleri ile beraber geçireceği uzun bir ömür dilemek düşer.
Nice yıllara sevgili koca kurt!..

12 Şub 2010
15,006
545,225
Çok şey söylemek isterken hiç bir şey söyleyememek

En iyisi vekil tayin etmek:)

İyi ki doğdun sevgili komutanım

Sözün ötesini sevgili doktoruma bırakıyorum:)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,779

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili "ertuğrul" üstadım.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,329
Germany
Doğum günün kutlu olsun değerli dostum. Sağlıklı, mutlu ve tasasız daha nice güzel yıllara dileklerimle...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,800
Sağlıklı, mutlu, çizgi romanlı nice uzun yıllar, sevgili Ertuğrul.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Zeki Algan dostuma "komutanlık"atfediliyor.Valla iyi de ediliyor.Komutanlığı tüm yetki ve sorumluluğu ile hakkeden değerli
dostuma,sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
hamdiyuzbasi012.gif

Komutanlığın en çok yakıştığı kişi, dost, arkadaş, ağabey;
nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllara sevgili "Ertuğrul".
Forumun ve hepimizin komutanı Zeki abi iyi ki varsın,
hep var ol, nice güzel macerada birlikte olmak üzere,
selamlar, sevgiler...

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,415
Sayın Ertuğrul üstadımız, yeni yaşınız hayırlı olsun.Tüm sevdiklerinizle,sağlıklı,mutlu,huzurlu ve ekonomik özgürlüklü nice uzun ömürler dilerim.Sonsuz sevgi ve selamlar.

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,764
Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yeni yaşlara sevdiklerinle birlikte ulaşman dileğiyle iyi ki doğdun,
iyi ki bizimlesin Zeki abi,
seni seviyoruz komutanım.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,230
izmir
Tanı(ş)madan sevdiğimiz sevgili Zeki abimize mutlu, huzurlu, paralı ve bol çizgiromanlı nice uzun yıllar diliyorum.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,540
İstanbul
Sevgili Ertuğrul üstadım, doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, daha nice doğum günlerini sağlık, mutluluk, huzur içinde ve bol ÇR'li olarak, sevdiklerinizle (özellikle Diyar dostlarınızla) birlikte kutlamanızı temenni ederim.
İyi ki varsınız, iyi ki bu Diyardasınız.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Zeki ağabeye sevdikleriyle geçirebileceği sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim.nice yıllara güzel insan.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Sevgili komutanımız, güzel insan Zeki abim... Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar; Allah’tan tüm sevdiklerinizle beraber sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ve çizgi dolu bir ömür sürmenizi dilerim.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,825
Gaziantep
Sevgili dostum yeni yaşını kutluyorum. Ailenle ve tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyorum.
İlk gördüğümde bu pehlivan kim diye sormuştum. Ertuğrul mahlaslı (nick sözcüğünü sevmiyorum) Zeki Bey olduğunu söylediler. Sonradan ayrıca karargah komutanı olduğunu öğrendim.
Bu şeker gibi dostumu İstanbula gittiğimde ziyaret etmezsem bir eksiklik hissederim.
Tanımaktan onur duyduğum Zeki Bey sen çok yaşa.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,669
76,759
Karagümrük
Çizgiroman sevdalısı sevgili komutanımızın yeni yaşını kutlar,
sevdikleriyle beraber sağlıklı ve mutlu nice yıllar geçirmesini temenni ederim...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Sevgili komutanıma önce bir esas duruş isterim!.. :)

Böylesi güzel insanların artık çokça bulunmadığı dünyamızda, Sevgili dostuma; Sevdikleri ve sevenleriyle sağlıklı, mutlu, huzurlu ve ille de çizgi dolu uzuuun bir ömür diliyorum...
İyi ki varmışsın, İyi ki doğmuşsun, iyi ki de benim dostum olmuşsun...
Nice senelere...
Doğum günün kutlu, bütün günlerin aydın olsun...
Saygılar, sevgiler...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Benden hariç herkesi tırstıra bilir (böyle cümlemi olur?) Bir bana kıyamaz :)
En sevdiğim insanların kuşkusuz arasında olan değer veren verdiği kadarda hakeden ender güzel insandır. (Nesli tükenmekte olduğundan da kuşku duyulur)
Bakmayın millete korku saldığına hakediyorlar arkadaş!

Bak bana bir şey diyor mu?

Sevgili ağbim nice bol çizgiromanlı sağlıklı neşeli yıllar dileğiyle.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili kardeşim doğum günün kutlu olsun.Ailen ile birlikte,sevdiklerinle ve sevenlerinle birlikte huzur dolu nice yılların olsun.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Sayın zeki abimiz,karargah başı,oymak başı,sana çok uzun ve sağlıklı yıllar diliyorum.Her zaman mutlu ve o gülüşünün yüzünde daim olduğu zamanların bol olduğu nice yıllar abim.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,543
338,162
Reis,hayat bir sudur-önünde durulmaz,yapdıgın fedakarlıklar unutulmaz.seni çok seviyoruz , antalya sancagı

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,517
Tüm sevdiklerinizle birlikte,
Nice yıllar dilerim.
DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Doğum gününüz kutlu olsun üstadım.En başta sağlık ve sıhhat dolu,beraberinde mutlulukların yağmur gibi yağdığı güzel bir yaş diliyorum.
Mutlu yıllar...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,307
Tüm dostlara gönül dolusu teşekkür ederim.
Herkese mutlu,neşeli,huzurlu günler dilerim.
Selamlar,sevgilerimle.