Sevgili assad, nice yıllara...

12 Şub 2010
15,006
545,225
Sevgili Assad dostumuzun bugün doğum günü.

Ona sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve sevdikleriyle birlikte nice uzun yıllar diliyorum.

Hayat, en büyük öğretmen. Yaşadıkça nelere tanık oluyor, neler öğreniyoruz.

Dün akşam ciğerimizi yaktı cehennemlik yaratıklar; yastayız. İnsanlık olarak başımız sağolsun.

Ama hayat devam etmek zorunda, ediyor da...

Huzur, barış ve iyilikler diliyorum tekrar sevgili Assad dostum.

konuray_t_m

Süper Üye
3 Ağu 2010
929
1,987
istanbul
Çizgi diyarı'nın en çalışkanlarından biri olan sevgili arkadaşımızın doğum gününü en içten dileklerimle kutlar; uzun ve mutlu bir ömür dilerim...

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,540
İstanbul
Dragi prijatelju, sretan ti rodjendan.
Zeljim ti od srca puno zdravlja, srece, novca i stripova u ostalom zivotu.
Naravno sa najomiljenijim osobama.
Ziv nam bio.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Assad... Sağlık ve mutluluk dolu, nice harika yıllar dilerim...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
2100093392.jpg

iYİ Kİ DOĞDUN "ASSAD", MUTLU, SAĞLIKLI,
SEVDİKLERİNLE BERABER OLACAĞIN NİCE
YILLAR DİLERİM...

Son düzenleme:

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,507
45,222
Bosna
.

Senin iyi dileklerin için hepinize teşekkür ederim, seninle ilişkilendirmek için onur duyuyorum.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Ömür boyu mutluluklar dileklerimle,yeni yaşını kutlar,sağlık,sıhhat dolu bir hayat dilerim..Nice yıllara..

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Yok yere ölenlerin olmadığı bir dünyada, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum...
Doğum gününüz kutlu olsun...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Sevgili Assad dostumuzun bugün doğum günü.

Ona sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve sevdikleriyle birlikte nice uzun yıllar diliyorum.

Hayat, en büyük öğretmen. Yaşadıkça nelere tanık oluyor, neler öğreniyoruz.

Dün akşam ciğerimizi yaktı cehennemlik yaratıklar; yastayız. İnsanlık olarak başımız sağolsun.

Ama hayat devam etmek zorunda, ediyor da...

Huzur, barış ve iyilikler diliyorum tekrar sevgili Assad dostum.

İnanın ankara patlamasından beri elim klavyeye gitmek istemiyor.Bir ülkenin başkentinde 5 ayda 3 kez bomba nasıl patlar anlamış değilim.Değerli assad kardeşim keşke bu dünya da sen ve bu forumda ki diğer güzel insanlar gibilerin sayısı milyarlar olsa ve keşke biz bu acıları yaşamasak.Assad nice yıllar dostum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Assad kardeşim,değerli kardeşim doğum günün kutlu olsun.Birçok renkli Zagor'um oldu sayende,senin de hayatın en sevdiğin renklerle dolsun.Sevdiklerinle birlikte hep mutlu ol,huzurlu ol.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,415
Sayın Assad kardeşi,sevdiklerinle,sağlıklı,mutlu,huzurlu uzun bir yaşam dilerim.Sonsuz sevgi ve selamlar.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Doğum günün kutlu olsun dostum.Mutluluk,huzur ve başarı hayatınızın her döneminde hep yanı başınızda olsun.
Güzel bir yeni yaş geçirmenizi diliyorum...