Sevgili Ahmet Akyol, nice yıllara ...

12 Şub 2010
15,006
545,225
İzmir Sancağından sevgili Ahmet Akyol dostumuz bugün yeni yaşına merhaba dedi.

Sağlıkla, huzur ve mutlulukla nice güzel yıllar diliyorum sevgili dostum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,779

Sevgili "Ahmet Akyol", doğum gününüz kutlu olsun. Nice yıllara

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,415
Kutlama

Canım Kardeşim Ahmet,uzun zamandır toplantılara katılmıyorsun.Özlettin kendini.
Doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşın , tüm sevdiklerinle , mutlu,sağlıklı ve huzurlu bir yaşam getirsin.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Toplantılara gelmiyor,telefon'lara çıkmıyorsun..
Bir sürü ceza yazmıştık sana..
Doğum günün hatırına tamamını sildim..
Nice yeni doğum günleri yaşaman dileği ile yeni yaşını kutlar,gözlerinden öperim..

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
904
4,727
İzmir
Doğum gününüz kutlu olsun Ahmet Akyol. Sağlıklı, huzur ve çizgi roman dolu bir ömür dilerim.
Ahmet Bey'i göremeyen arkadaşlar merak etmesin. Bana yakın bir yerde bulunuyor. Arada bir kendisini görüyorum. Fırsat bulursa sonraki toplantıya geleceğini umuyorum.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,560
İzmir
Öncelikle Sevgili Haluk Ağabeye ve diyardaki tüm büyüklerim ve küçüklerime sonsuz teşekkür ederim....İyiki varsınız ve bende diyar olarak bu koskocaman Aileyi tanıma şerefine nail oldum....Bu doğum günümde kuşkusuz ki benim için en büyük hediye Haluk Ağabeyin tekrar sağlığına kavuşup çizgi diyarında birbirinden güzel paylaşımları....Her ne kadar eskisi kadar diyarda aktif olarak bulunamasamda,kalbim sizlerle...Saygılarımla...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Ahmet bey çok özür dileyerek yeni yaşınız hayırlı olsun.Bu aralar netsel ve kentsel sebeplerden sıkıntı yaşıyorum.Yine size yeni yaşınızda güzel zamanlar diliyorum.