Sevgili Admin Tsubasa Diş Hekimi Oldu.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,372
Sevgili kardeşim okul bitti,diş hekimi oldun,herkes sırada bekliyor:D:D:D
Ben beşinci sıradayım,ilk dördün durumuna göre,sıraya geçebilirim:Ğ:Ğ
Hayatında başarıların daim olmasını dilerim.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,237
:31::31::31:Sevgili Hüseyin tebrik eder,meslek hayatında başarılar dilerim. Sıra konusunu ayarlamayı sana bırakıyorum.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,965
Sevgili Tsubasa tebrikler. Ben bu kadar genç olduğunu bilmiyordum. 35 - 45 yaş arasında birini düşünüyordum ki yeni diş hekimi çıkmışın. Eh dişçilere ne temenni edilir bilmiyorum ama oyacağın diş sayısı kadar güzel yıllar dilerim meslek yaşamında desem olur mu ? :D

Ben dişçiye gitmeye korkarım o yüzden sıra mıra istemiyorum. :)

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
608
Amannn....Siz sıraya girinde beni beklemeyin.Artık forumda ne zaman Tsubasa ismini görsem yolumu değiştireceğim. :'( Dişçilerden azıcık korkarımda :D
Şaka şaka Sevgili Tsubaya başarılar dilerim. :Ğ

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Ne zamandır dişçiye gidicektim ağrıyan bu diş yüzünden :D 8.sıra benim kimseye kaptırmam ona göre! :D

Meslek hayatınızda başarılar... :D

lenard

Onursal Üye
29 Haz 2009
382
2,173
sevgili tsubasa, anlaşılan tüm site sakinlerinin dişleri çürükmüş. İşin zor bence.. toplu sünnet gibi toplu tedavi uygulaman lazım. Bu şekilde anca başa çıkarsın....son olarak meslek hayatında başarın daim olsun diyorum,bi gün işimiz düşerse senden bi güzellik bekliyorum

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,802
sevgili tsubasa;
bu güzel hekimlik mesleğinizle sağlıklı bol kazançlı
günler dilerim.tebrikler.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,995
Kutlarım Tsubasa...

Sanal alemde ağız kokumuzu çekiyordun zaten, şimdi diplomalı olup gerçek dünyada devam edeceksin anlaşılan. :)

Başarılar dilerim...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Hocam meslek hayatında başarılar umarım işlerin yoğunluğu bizim bağlantımızı aksatmaz.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
3,019
13,739
Bir dişhekimi olarak sağlık camiasına hoş geldiniz. Mesleğinizde başarılar dilerim.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,476
Tebrikler sevgili Tsubasa .. 46000 potansiyel müşterin ( hasta :) ) var artık :) Her şey gönlünce olsun inşallah..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,141
İstanbul
Sıraya girenler (sen de Zeki Abi) haberiniz olsun; dişçi koltuğuna oturduğunuzda başınıza gelenlerin tarifi yok. Yüzünüzün morarması, muhtelif şişlikler, birkaç gün süreyle çekilen inanılmaz ağrılar, 3-4 gün boyunca doğru dürüst bir şey yiyememek başınıza geleceklerden sadece birkaç tanesi...

Hüseyin'in ekmeğine nasıl da kan doğruyorum, değil mi? :) Şaka şaka. Bunların hiçbirisi gelmiyor başınıza, sadece bir iğne, hepsi bu.

Sevgili Hüseyin hayatının bu önemli aşaması için sana bol şans, bol kazanç diliyorum. Eminim eğitim süreci çok eziyetli olmuştur; hele bir de bizim kahrımızı çektiğini düşünürsek...

Tebrikler...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,741
Kasımpaşa
Ne, dişçi mi oldu?..
Ben onu çizgi romancı sanıyordum..
Sevgili kardeşim, sana başarılı bir iş yaşamı diliyorum..
Güzel haberlerini duymak çok güzel..
Sevgilerimle..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,962
İzmir
Değerli dostum,
Mezuniyetine çok sevindim.
Hayırlı uğurlu olsun.
Forumlarda yaptığın işlerin kalitesinden anladığımız kadarıyla mesleğinde de çok kaliteli işler yapacağına ve başarılı olacağına eminim.
Selamlarımla.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Kabataslak bir hesap yaparsak buradaki potansiyele bakarak muayenehane giderleri çıkacak gibi :p sıralamayı yönetim ekibi önde olacak şekilde yapalım ki acemiliği atmış oluruz :)

Şaka bir yana ilk çiviyi çaktığımızda bu diyarın bu kadar güzel bir yer olacağını tahmin ettik desem yalan olur açıkçası, burayı özel kılan sizlersiniz ve o özel gönüllerinizden gönderdiğiniz herbir iyi dilek için teşekkürlerimi sunuyorum, hakkımızda hayırlısı olur umarım...

12 Şub 2010
15,006
545,291
Diyarda yaptığın işleri hep ağzı açık ve hayranlıkla izledik sevgili Hüseyin

Bundan sonra senin koltukta yine ağzı açık ama gözleri kapalı:D hayranların olacak

Kutluyor ve bol kazançlı, başarılı bir meslek yaşamı diliyorum sevgili dostum.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
168
Mars
geç haberim oldu daha dün bir dişimi çektirdim.yoksa sana gelirdim.meslek hayatında ve yaşamında başarılar dilerim.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,105
Mutluluğun sırrı inasnın sevdiği bir işte çalışmasıdır.İş hayatınızda başarı ve huzur diliyorum.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
395
Sevgili Tsubasa, hayırlı uğurlu olsun.Meslek hayatında başarılar dilerim.ALLAH her daim yardımcın olsun,yüzünü kara çıkarmasın:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,119
76,976
hiçbiryerde :)
Tebrik ederim sevgili dostum,
çok sevindim herkes gibi,
umarım uzuun başarılı bir meslek hayatın olur...
Ben de sıraya girmek istemeyenlerdenim:(
Eh, artık bunu kutlarız umarım...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,591
Ben dişlerimi geçen yaz yaptırtmıştım,şimdi onları söktürüp sevgili tsubasa'ya yaptırtacağım...
Sevgili kardeşim tebrikler,sana meslek hayatında başarılar dilerim.

kopekbaligi

Yeni Üye
17 Ara 2011
20
33
bir yere bağımlımı yoksa bağımsız mı çalışıyorsun? işyeri adresi nedir?
sıra beklerkene okunacak gazete ve dergilerin olduğu masada çizgi romanlar olacak mı?