Serkan Kardeş

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,335
54,619
TAM 35
Forumumuzun süper moderatörlerinden Serkan kardeşin durumunu bilenler insaniyet namına lütfen haber versin.Kendisini ben ve bir çok arkadaşım merak etmektedir. Aylardır forumda yoktur kendisi. Dostluğun bence en önemli paylaşım olduğu forumumuzda bu kardeşimizin durumunu öğrenmek hakkımızdır diye düşünüyorum.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
969
1,205
Valla Mehmet Ali iyi düşünmüşsün konu açmak iyi bir fikirdi.Bende o merak edenlerdenim.Bir kırgınlık bir sıkıntı söz konusuysa konuşarak paylaşarak herşeyi aşabiliriz.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,007
11,207
Forumumuzun süper moderatörlerinden Serkan kardeşin durumunu bilenler insaniyet namına lütfen haber versin.Kendisini ben ve bir çok arkadaşım merak etmektedir. Aylardır forumda yoktur kendisi. Dostluğun bence en önemli paylaşım olduğu forumumuzda bu kardeşimizin durumunu öğrenmek hakkımızdır diye düşünüyorum.

Dostum sadece @serkan@ mı eski üyeleri şöyle ufaktan bir göz gezdirdinmi bir çok değerin forumdan ayrı kaldığını sende fark edeceksin.(Konuyu dağıtmayayım.)
Burda görev bizlerde. Bizler şeffaf değiliz çoğumuzun ne e-maili nede kişisel bilgileri forumda mevcut değil, bende dahil.
@serkan@ için böyle bir kapı vardır umarım dostum.
Admin ve modlarında sualine cevabı inşallah mevcuttur.
Sağlıcakla kal.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,335
54,619
TAM 35
Valla Mehmet Ali iyi düşünmüşsün konu açmak iyi bir fikirdi.Bende o merak edenlerdenim.Bir kırgınlık bir sıkıntı söz konusuysa konuşarak paylaşarak herşeyi aşabiliriz.

Sana tamamen katılıyorum dostum.Bende ciddi ciddi bir kırgınlık durumundan şüphelenmeye başladım.Eğer gerçekten böyle bir durum varsa biz bunu çok rahat aşarız.

Dostum sadece @serkan@ mı eski üyeleri şöyle ufaktan bir göz gezdirdinmi bir çok değerin forumdan ayrı kaldığını sende fark edeceksin.(Konuyu dağıtmayayım.)
Burda görev bizlerde. Bizler şeffaf değiliz çoğumuzun ne e-maili nede kişisel bilgileri forumda mevcut değil, bende dahil.
@serkan@ için böyle bir kapı vardır umarım dostum.
Admin ve modlarında sualine cevabı inşallah mevcuttur.
Sağlıcakla kal.

Elbette tüm dostlarımız bizim için aynı değerdedir ama sende bilirsin serkan kardeşin forumumuzun güçlenmesinde katkıları müthiştir.Şahsen ben sizlerle taramalarımı paylaşabiliyorsam bu serkan kardeş sayesindedir.Benim umudum bu duyuruyu görüp aramıza dönmesidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,007
11,207
Yanlış anlaşılma olmasın dostum burdaki olayın benim gözümde genel bir sorun teşkil etmesiydi.

@serkan@ elbetteki değeri tartışılmayacak bir kardeşimiz. Benim kastım üyelere ulaşılmada forumda verdiğimiz bilgilerin neticeye götürmemesiydi.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,740
2,248
Elbette tüm dostlarımız bizim için aynı değerdedir ama sende bilirsin serkan kardeşin forumumuzun güçlenmesinde katkıları müthiştir.Şahsen ben sizlerle taramalarımı paylaşabiliyorsam bu serkan kardeş sayesindedir.Benim umudum bu duyuruyu görüp aramıza dönmesidir.

Buna yüzde yüz katılıyorum, ama kırgınlık hiç aklımdan geçmemişti, umarım yanılıyorsunuzdur. Ben işler, okul gibi mazeretleri olduğunu sanıyordum umarım öyledir ve kısa sürede işlerini yoluna koyup aramıza döner.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,013
84,915
Kasımpaşa
Sevgili Mehmet Ali, gerçekten haklısın. Bu insanlar nereye gitti ben de merak ediyorum. Biz siteye geldik, kayboldular. İnsan biraz alınıyor. Bir yanlışımız varsa bilelim. Umarım hepsi sağlıklı ve esenlik içindedir. Yalınızca @serkan@ değil, bakunin, rawenx, bakunin, tsubasa tüm üstadlar yok.Hepsini dört gözle bekliyoruz. Tümüne selam ve sevgiler.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
969
1,205
Diğer arkadaşların durumunu yoğunluğuna bağlıyorum ve zaman zaman uğruyorlar ama Serkan'ın durumu bana farklı gibi geldi.Çıkıp bir açıklama yapılmadanda içim rahat etmeyecek.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Serkan abiyle kesinlikle kırgınlık durumu yok. Aksine en çok sevdiğimiz ve o da bizi seven bir kişi, Annesinin rahatsızlığı sebebiyle bir süredir giremiyordu. Muhtemelen yine ailevi meseleler sebebiyle arayı uzattı. Şu an için bizde beklemedeyiz. Kendisi nete girmiyor uzun süredir. Girdiğinde ilk uğrayacağı yerin burası olacağından şüpheniz olmasın.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
26,094
ordu-turkey
bu forumda kırgınlık yaratacak tüm hareketlerden kaçınılmalıdır sonuçta özveri ile paylaşım yapan tüm dostların burada hep bir arada ve dostca bulunması lazımdır onun için aman dikkat diyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,885
140,503
Serkan kardeşimi aramızda görmekten bende büyük mutluluk duyarım,mutlaka çok önemli işleri olduğu için bizlerle beraber olamıyordur,en kısa zamanda hep beraber forumumuzda olması dileğiyle çünkü benim forumda kitap yüklememe destek veren ve yardımcı olan değerli dostlarımdan bir tanesidir.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,335
54,619
TAM 35
Sevgili dostlar Serkan kardeşle görüştüm.İşlerinin aşırı yoğunluğundan dolayı fırsat bulup nete bile giremiyormuş. Kesinlikle bir kırgınlık durumu olmadığını belirtti.Tüm dostlara selamları var.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,135
4,661
Sevgili dostlar Serkan kardeşle görüştüm.İşlerinin aşırı yoğunluğundan dolayı fırsat bulup nete bile giremiyormuş. Kesinlikle bir kırgınlık durumu olmadığını belirtti.Tüm dostlara selamları var.

Bu açıklayı bilgi sanırım konuyu kapatmıştır.Doğrusu bende merakta idim.Site açıldı eskiler gitti yeniler kaldı .Hadi serkandan haber var ya diğerleri...! Bakunin nerdesin hele bir ses ver dostum...

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,454
10,918
Darkwood
Selamunaleyküm tekrar arkadaşlar adıma konu açılacak kadar bana değer verdiğinizi görmek olağan üstü bir durum hepinize teşekkürlerimi iletirim... sağ olun var olun...

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
773
265
Dostların birbirini araması sorması kadar doğal bir şey varmı dostlar? tabiiki yok, ama bu olay formumuzun gücünü gösteriyor bence, sakın bozmayalım..Serkan kardeşimizede Allah kolaylık versin

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,541
Deliler Köyü
sen yeniden hoşgeldin serkan kardeşim bu seferde neptün yok piyasada :), sanırım zaman zaman hepimizin bir takım sıkıntıları oluyor, Allah (c.c) herkese kolaylık versin diyelim bari...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,885
140,503
Serkan kardeşim seni elbette özledik,devamlı aramızda görmektende mutluluk duyarız