Scott Pilgrim'in Basit ve Değerli Hayatı: Bölüm 4!

CanAdam

Yeni Üye
4 Ocak 2022
50
485
Cehennemin Dibi, U.S.A.
Selamlar!!

Scott Pilgrim'in ilk cilti olan "Scott Pilgrim'in Basit ve Değerli Hayatı"nın dördüncü bölümü olan "Ramona Yakına Gelir" bölümü sizlerle!
Umarım zevkle okursunuz. İyi okumalar!

Not: Son 3 gündür ardı ardına çevirmekten biraz sıkıldım. Ve ayrıca ailemle biraz vakit geçireceğim ve okulun son haftasını yaşayacağım
Bunlardan dolayı biraz mola vereceğim. Yine devam edeceğim, ama her gün bir-iki bölüm
yayınlamayacağım. Ve son bölümü, ekstralarıyla birlikte bir cilt olarak yayınlayacağım. Ama bu 1-2 gün içinde
bana verdiğiniz bu destek için çok teşekkürler. En geç 15 Haziran'da yayınlanacak.

-Firesync​

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,383
9,706
Öncelikle kendinize, eğitim öğretiminiz varsa ondan ödün vermeden çalışmalarınızı aksatmamaya özen gösterin. İstek ve hevesiniz olunca çeviri ve balonlama işlemini yapmanızı öneririm hayatta başarılı olmanı dilerim. Paylaşım ve azminizi takdirle karşılıyor teşekkür ederim tüm emeklerin için.

CanAdam

Yeni Üye
4 Ocak 2022
50
485
Cehennemin Dibi, U.S.A.
Öncelikle kendinize, eğitim öğretiminiz varsa ondan ödün vermeden çalışmalarınızı aksatmamaya özen gösterin. İstek ve hevesiniz olunca çeviri ve balonlama işlemini yapmanızı öneririm hayatta başarılı olmanı dilerim. Paylaşım ve azminizi takdirle karşılıyor teşekkür ederim tüm emeklerin için.
Zaten dediğiniz gibi, bu son bir hafta okuluma gidip, Amerika uçuşunu atlattıktan sonra her şeyi bir arada tutarak çeviri yapmaya devam edeceğim. Başarı dileğiniz için de çok teşekkür ederim.