Ramazan bayramınız kutlu olsun...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Ramazan Bayramı, birlik ve kardeşlik içinde; içimizdeki coşkuyu, sevinci ve kederi paylaşmak demektir. Öyleyse bu bayramda büyüklerimizi, annemizi, babamızı, yakınlarımızı, komşularımızı ve dostlarımızı ziyaret edelim. Bencilliği, kin ve nefreti içimizden söküp atalım, dargınlıklara son verelim. Kendimiz için ne istiyorsak aynısını yanı başımızdaki kardeşlerimiz için de istemedikçe olgun biri olamayacağımızı bir kez daha hatırlayalım. Sadece yakınlarımızı, eş, dost ve arkadaşlarımızı değil, çocuk yuvalarında bayram sevinci yaşamayı bekleyen yavrularımızı, huzur evlerinde evlatlarının yolunu gözleyen yaşlılarımızı, türlü dert ve hastalıklarla mücadele eden kardeşlerimizi de ziyaret ederek bayramın sevinç ve mutluluğunu onlara da taşıyalım. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin Ramazan Bayramını kutluyor, bu mübarek bayramın tüm insanlığın; barış, esenlik, refah ve huzur içinde olmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.

YaPgbyN.png

Son düzenleme:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
641
2,258
Sayın Baltimora, ben de sizin şahsınızda diyar kardeşlerimizin bayramını kutluyor, hayırlı günler diliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,260
54,228
Kendi Koltuğunda
[url=http://hizliresim.com/rVLbA3][/URL]
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,732
İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlar bütün üyelerimize selam, sevgi ve saygılar sunarım.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Bayramı bayram tadında yaşayabilmenizi diliyorum.Nice yıllar dost ve sevdiklerinizle beraber olacağınız bayramlar dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,307
Birlik, beraberlik dolu, mutlu bir Ramazan Bayramı dilerim.
Allah(CC) tüm insanlığı çektiği sıkıntılardan kurtarıp,
sevgi dolu ve huzurlu nice günler nasip etsin.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,800
Sağlıklı, mutlu bayramlar, arkadaşlar.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Bu benim Çizgi Diyarı dostlarımla ilk bayramım.
Nicelerinde hep birlikte olabilmek dileğiyle, Osman dostumuzun nezdinde tüm "diyar"daşlarımın bayramını içtenlikle kutlarım.
Sevgi, huzur, sağlık ve mutluluk sizlerle olsun...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Tüm günlerinizin bir bayram sevinci içerisinde geçmesini dileyerek,bayramınızı kutluyorum dostlar...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,210
Sevgili dostlarım, ağabeylerim, kardeşlerim, gönül dostlarım,
hepinizin mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle tebrik ediyor,
tüm Türk-İslam alemi için hayırlara vesile olmasını Allah (CC)'tan diliyorum.
Herşey güzel gönüllerinizce olur İnşallah!
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,481
3,260
Bütün çizgiroman kardeşlerimin Ramazan Bayramını kutlarım. Yeryüzünde savaş var, ezilenler var, haksızlıklar var, buna rağmen 29 gün oruç tutup aç, susuz, vb. kalarak ibadetini yapan kardeşlerimle elbette bayram sevinci paylaşılacak, çocuklar sevindirilecek, yaşlılara yalnız olmadıkları hissettirilecek. Yine de bir yanımızda yeryüzünde mazlum bırakılmışların, evsizlerin, işsizlerin, bayrama kimsesiz girenlerin de dertlerine ortak olalım. Saygı, sevgi, paylaşım sizinle olsun. Vamos.
(Bu arada bugün Cuma. Cumaya arabayla gidenlere hakkımı helal etmiyorum!)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Tüm İslam aleminin ve diyardaki dostların bayramını kutlarım. Sevdiklerinizle nice keyifli bayramlar geçirmenizi dilerim.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
312
677
Çocukluğumuzdaki saf, temiz kalpli ve duygulu bayramları yaşamak dileğiyle bayramın milletimize, İslam Alemine ve İnsanlığa huzur getirmesi dileğiyle hepinizin bayramını en samimi dileklerimle kutluyor, teBrik ediyorum. Bayramınız mübarek olsun

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,462
Tüm dostların bayramı şekerden tatlı olsun..

ramazan_Bayrami2.jpg

Yakında inşallah tekrar güzel paylaşımlarla aranızda olacağım. TERMİNATÖR"ÜN DEDİĞİ GİBİ : I WILL BE BACK...

MÜBAREK BAYRAMIN SİZ GÜZEL DOSTLARIMA VE YURDUMA BEREKET , MUTLULUK VE HUZUR GETİRMESİNİ YÜCE RABBİMDEN DİLERİM...
SAYGI VE SEVGİLER

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Yakında inşallah tekrar güzel paylaşımlarla aranızda olacağım. TERMİNATÖR"ÜN DEDİĞİ GİBİ : I WILL BE BACK...

MÜBAREK BAYRAMIN SİZ GÜZEL DOSTLARIMA VE YURDUMA BEREKET , MUTLULUK VE HUZUR GETİRMESİNİ YÜCE RABBİMDEN DİLERİM...
SAYGI VE SEVGİLER

Teşekkürler üstadım sizinde Bayramınız mübarek olsun.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,472
Bursa
Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Tüm dostlarımızın Bayramı kutlu olsun.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,462
Sağolasın üstadım, ben de sizleri özlemişim. Hayırlı ve sağlıklı bayramlar dilerim...

bilal64

Yeni Üye
18 Haz 2014
46
57
UŞAK
Tüm çizgi diyarı dostlarının şeker bayramını kutlar, şeker tadında bayramlar, sağlık ve esenlikler dilerim. :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Teşekkürler, sizin de bayramınız kutlu olsun.

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
362
719
Tüm çizgidiyarı ailesinin Ramazan Bayramı kutlu olsun... Bu aile daha da büyüyerek nesilleri biraraya getirmeye devam etsin..!

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,462
Dostlar her zaman gönüllerde yaşar, bunu insan yaşayarak görüyor. Hepinize sonsuz sevgi ve saygılar... Her gününüz bayram olsun.