Nice Yıllara, Sevgili Tsubasa!

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Bugün benim kardeşimin doğum günüymüş!
Tanıdığım en olgun,
aklı başında ve
keyifli insanlardan biri olan güzel kardeşime
yeni yaşında
her istediğinin olmasını, sağlık, ve mutluluk diliyorum.
Yüce Rabbim sana ailenle ve sevdiklerinle uzun bir ömür versin.
Adminlerin admini, gözbebeğimiz hep bizimle ol dileklerimle..
Nice Yıllara!

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili Tsubasa kardeşim,doğum gününü kutlarım,sana tüm sevdiklerinle birlikte mutlu bir ömür dilerim.

12 Şub 2010
15,006
545,240
Ağırbaşlılık, tevazu, saygınlık halkalarıyla çevrilmiş sempatik bir bilgisayar sihirbazı

İnternet okyanusunun fırtınasından, dalgasından, virüsünden korkmaya gerek kalmıyorsa

Tsubasa gibi bir fenerin 24 saat ışıl ışıl yanmasındandır

Beton gibi sağlam bir dost tsubasa

Sağlık, huzur, başarı ayrılmaz dostları olsun

Nice doğum günlerini birlikte kutlamak nasip olsun

:58:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
5,031
bir arkadaşım davet etmişti benide... haydi gel, sende takıl.. beraber gider, ortamda bi görünürüz.. hem senide tanıştırırım çok iyi bir arkadaştır, eminim ki oda seni tanımaktan dolayı mutluluk duyacaktır söyleviyle bende takılıp gelmiştim. bir evdeydim , herkes yanındaki ile birşeyler konuşuyor, ikili -üçlü gruplar halinde şen şakrak sohbetler ediyordu. gözüm beraber geldiğim arkadaşımı arıyordu. geldikten 2 dk sonra beni satmış, sen takıl kafana göre diyerek beni ortada bırakmıştı.
yapacak birşey yoktu, sessiz sedasız bir kenara sotelenip masadan utana sıkıla aşırdığım bir tabak yaş pasta ve bir bardak kola ile ilgileniyordum. gözüm bir yandanda ortamı kolaçan ediyordu. her birbirini gören ooo hocam sende gelmişsin, nerelerdeydin diyordu. demekki herkes birbirini görmekten memnuniyet duyuyordu. ben ise bir başıma kenarda durup bir an önce bitsede gitsek moduna girmiştim... sahi günün adamı da ortada yoktu. doğum günüydü ama ortada görememiştim. gerçi tanımıyordum ama ortamda olsaydı kesin kendini belli ederdi. birden ışıklar söndü, mumlar yakıldı. sonra alkış sesleri.. ortama bende uydum. ellerim patlarcasına alkışlıyordum. ışıkların açılmasına müteakip evde ne kadar kişi varsa doğum günü masasının etrafına toplanmıştı. doğum günü olan kişi bir bayanmış. herkes sıraya girip hediyesini takdim ediyor, sırasını savan gene gruplar oluşturarak sohbetlerine kaldıkları yerden devam ediyordu. yaklaşık 1 saatten beri tek başıma takılıyor,en azından arkadaşımın beni ev sahibiyle tanıştırmasını bekliyordum. zaten utangaç biri olduğum için, herhangi bir gruba gidip kendimi tanıtacak cesaretim yoktu. kendimi fazlalık gibi hissediyordum. birinin beni görüp ilgilenmesini bekliyordum. ortama bir girsem fırtına gibi esecektim. kendi kendime oyalanırken ortamda yapacağım espirilerin repliklerini tekrar ediyordum. herkes beni tanımaktan memnuniyet duyacaktı ! öyle olsun istiyordum. arkadaşıma madem böyle bi arkadaşın vardı niye daha önce tanıştırmadın diye kızacaklardı.. böyle düşünürken bir yarım saat daha geçti, ne gelen oldu ne giden. artık sıkılmıştım, beraber geldiğim arkadaşımın yanına giderek ''ben gidiyorum'' dedim. sohbete o kadar dalmıştıki ilkinde duymadı. omuzuna biraz sertçe vurararak kendimi belli ettim. birden dönerek buyur hocam dedi. ben gidiyorum diye tekrar ettim. belliki sohbet daha tatlı gelmişti . hiç tınmadı bile. iyi tamam sonra görüşürüz diyerek kapıya kadar yolcu etti. çıkarken ''gerçi ev sahibiylede tanışamadık ama selamlarımı iletirsin'' dedim. tamam söylerim deyip kapıyı yüzüme kapayarak zaten zor bıraktığı sohbetine gitti. çarşıya inmiş , manasızca dolaşıyor kitapçıları geziyordum. birden bir arkadaşımı gördüm yanıma gelerek hocam naber diyerek içten bir selamlama ile tokalaştı. naber nasılsın diye sordu. sevinmiştim en azından bugün biri benimle ilgileniyordu. ne olsun bi arkadaşın doğum gününden geliyorum diyebildim. nasıldı soruna ise acı bir gülümseme ile bir eğlendik bir eğlendik yani o kadar olur diyebildim... arkadaşım sitemkar bir tavırla hiç böyle ortam oldumu çağırmazsınız zaten deyince '' böyle bir ortam olunca inşallah gelecek sefere senide çağırırım '' diyerek defterimi çıkararak notumu aldım.....

evet ben doğum gününü kutlayacaktım lafı uzattım da uzattım. iyi ki doğdun

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,051
bir arkadaşım davet etmişti benide... haydi gel, sende takıl.. beraber gider, ortamda bi görünürüz.. hem senide tanıştırırım çok iyi bir arkadaştır, eminim ki oda seni tanımaktan dolayı mutluluk duyacaktır söyleviyle bende takılıp gelmiştim. bir evdeydim , herkes yanındaki ile birşeyler konuşuyor, ikili -üçlü gruplar halinde şen şakrak sohbetler ediyordu. gözüm beraber geldiğim arkadaşımı arıyordu. geldikten 2 dk sonra beni satmış, sen takıl kafana göre diyerek beni ortada bırakmıştı.
yapacak birşey yoktu, sessiz sedasız bir kenara sotelenip masadan utana sıkıla aşırdığım bir tabak yaş pasta ve bir bardak kola ile ilgileniyordum. gözüm bir yandanda ortamı kolaçan ediyordu. her birbirini gören ooo hocam sende gelmişsin, nerelerdeydin diyordu. demekki herkes birbirini görmekten memnuniyet duyuyordu. ben ise bir başıma kenarda durup bir an önce bitsede gitsek moduna girmiştim... sahi günün adamı da ortada yoktu. doğum günüydü ama ortada görememiştim. gerçi tanımıyordum ama ortamda olsaydı kesin kendini belli ederdi. birden ışıklar söndü, mumlar yakıldı. sonra alkış sesleri.. ortama bende uydum. ellerim patlarcasına alkışlıyordum. ışıkların açılmasına müteakip evde ne kadar kişi varsa doğum günü masasının etrafına toplanmıştı. doğum günü olan kişi bir bayanmış. herkes sıraya girip hediyesini takdim ediyor, sırasını savan gene gruplar oluşturarak sohbetlerine kaldıkları yerden devam ediyordu. yaklaşık 1 saatten beri tek başıma takılıyor,en azından arkadaşımın beni ev sahibiyle tanıştırmasını bekliyordum. zaten utangaç biri olduğum için, herhangi bir gruba gidip kendimi tanıtacak cesaretim yoktu. kendimi fazlalık gibi hissediyordum. birinin beni görüp ilgilenmesini bekliyordum. ortama bir girsem fırtına gibi esecektim. kendi kendime oyalanırken ortamda yapacağım espirilerin repliklerini tekrar ediyordum. herkes beni tanımaktan memnuniyet duyacaktı ! öyle olsun istiyordum. arkadaşıma madem böyle bi arkadaşın vardı niye daha önce tanıştırmadın diye kızacaklardı.. böyle düşünürken bir yarım saat daha geçti, ne gelen oldu ne giden. artık sıkılmıştım, beraber geldiğim arkadaşımın yanına giderek ''ben gidiyorum'' dedim. sohbete o kadar dalmıştıki ilkinde duymadı. omuzuna biraz sertçe vurararak kendimi belli ettim. birden dönerek buyur hocam dedi. ben gidiyorum diye tekrar ettim. belliki sohbet daha tatlı gelmişti . hiç tınmadı bile. iyi tamam sonra görüşürüz diyerek kapıya kadar yolcu etti. çıkarken ''gerçi ev sahibiylede tanışamadık ama selamlarımı iletirsin'' dedim. tamam söylerim deyip kapıyı yüzüme kapayarak zaten zor bıraktığı sohbetine gitti. çarşıya inmiş , manasızca dolaşıyor kitapçıları geziyordum. birden bir arkadaşımı gördüm yanıma gelerek hocam naber diyerek içten bir selamlama ile tokalaştı. naber nasılsın diye sordu. sevinmiştim en azından bugün biri benimle ilgileniyordu. ne olsun bi arkadaşın doğum gününden geliyorum diyebildim. nasıldı soruna ise acı bir gülümseme ile bir eğlendik bir eğlendik yani o kadar olur diyebildim... arkadaşım sitemkar bir tavırla hiç böyle ortam oldumu çağırmazsınız zaten deyince '' böyle bir ortam olunca inşallah gelecek sefere senide çağırırım '' diyerek defterimi çıkararak notumu aldım.....

evet ben doğum gününü kutlayacaktım lafı uzattım da uzattım. iyi ki doğdun

İlahi hocam:D:D:D:D yani büyük bir ilgiyle baştan sona okudum.Okurken de kendi kendime değişik senaryolar kurdum.Yaş günün bir bayana ait olduğunu yazdığın yere geldiğimde "tamam işte şimdi oldu, bak bu bayanla tanışıp devamında evlenecek "diye teoriler üretirken hikaye hiçte mutlu bir sonla bitmedi.:(:(:(:(

Her neyse sevgili Tsubasa; daha nice yıllara değerli kardeşim.Allh'tan sana uzun ve daha önemlisi sağlıklı ,mutlu bir yaşam dilerim.Daha nice böyle mutlu yıllara erişmen dileğimle.

Selametle.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,752
Sevgili dostum ,
Yeni yaşını kutlar önce sağlık sıhhat sonrada bol paralı günler dilerim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Ah ah bende gençliğimin kıymetini bilseydim keşke:(
Bulaştım bir dünya işe dünyadan oldum ..
Şimdi kemiklerim kaslarım ağrıyor ,başımda saç kalmadı, gözüm görmüyor..
Yok yok şaka :)
O kadar ihtiyarlamadım aslında taş gibiyim taş!
Umarım sende sevdiklerinle uzun bir ömür sürer sağlıkla yaşlanırsın forumun cefakar emekçisi kardeşim:)
Nice nice yıllara: Hepisinden böğürtlen olsun sana:D

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Hatırlayan, yorumlarıyla beni onore eden, aslımda olmadığımdan fazlasını söyleyen hepinize teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizler olmasaydınız böyle bir günün burada bir anlamı da olmayacaktı. Hep birlikte nice güzel senelere erişmek dileğiyle...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
:58:

Sevgili "Tsubasa",
doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor,
sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde nice nice yıllar geçirmenizi diliyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,473
nice yıllara sevgili tsubasa..umarım yeni yaşında her şey gönlünce olur..bol bol saglık ve şans diliyorum :)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
sevgili kardeşim geç oldu ama kusuruma bakmazsın umarım... bir süredir diyara uğrayamadım... bu nedenle doğum gününü kutlamak biraz geç nasip oldu... herşeyden önce kardeşime sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum... tüm sevdiklerinle ve yaşam boyu gerçekleşen beklentilerinle uzun bir ömür diliyorum... nice nice yıllara... :58: :29: :)