Neler Yeni Başlığı

wolverine

Yeni Üye
27 Mar 2009
85
271
Herkese merhaba,
Bir süredir yeni neler var butonunda açılmış olan yeniler başlığından konuşmuş olanlara ulaşamıyorum. Sadece Yeni Cevaplar kısmı ekramında yazılanları gösteriyor. Ana sayfadaki yeni neler vardan görebiliryorum ancak tamamına ulaşmayı başaramadım. Bende mi bir sorun var anlayamadım. Fikri ya da önerisi olan varsa lütfen yazabilir mi?

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,470
4,822
Osmaniye
Herkese merhaba,
Bir süredir yeni neler var butonunda açılmış olan yeniler başlığından konuşmuş olanlara ulaşamıyorum. Sadece Yeni Cevaplar kısmı ekramında yazılanları gösteriyor. Ana sayfadaki yeni neler vardan görebiliryorum ancak tamamına ulaşmayı başaramadım. Bende mi bir sorun var anlayamadım. Fikri ya da önerisi olan varsa lütfen yazabilir mi?

sayın @wolverine; bende sorun yok, farklı bir tarayıcıdan denediniz mi? Ya da bilgisayarda java vs gibi programlar kurulu mu? Bir bakınız.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,631
36,692
Şimdi kontrol ettim, aynı sorun bende de var, derhal Java8'i yükledim, Opera, chrome ve mozilla 'dan bağlandım ama sorun devam etti.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,250
54,229
Kendi Koltuğunda
Herkese merhaba,
Şimdi kontrol ettim, aynı sorun bende de var, derhal Java8'i yükledim, Opera, chrome ve mozilla 'dan bağlandım ama sorun devam etti.

Size bir link hazıladım.
https://www.cizgidiyari.com/forum/pages/new-threads/
bunu tarayıcıya yapıştır. Sonra kısa yolunu masaüstüne veya taracına ekle ilk açtığında son eklenenler görünrcek Yeniden eskiye doğru