Mister No Renkli Seri Sayı 100 - Orman

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
3,055
116,088

Küçük bir not: Bu seriye Balkan arkadaşımızın orjinal paylaşımlarına katkım olsun diye
başladım.130-135 arasını balonlayacaktım, baktım seri 160. sayıda bitiyor. Yarım bırakmayıp
diğer sayılarıda balonlayıp seriyi tamamladım. Artık konu moderatörlerinden bir arkadaş

ilgilenip sıralamayı tamamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
3,021
13,747
Yönetici arakdaşlar sıralı liste şeklinde sabit konu yaparlarsa sonradan aramıza katılan arkadaşlar için büyük kolaylık sağlamış olurlar. Bu vesile ile hem size hem de bu listeyi yapacak arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,117
77,041
hiçbiryerde :)
Her zamanki gibi büyük emeklerle, koca koca serileri ölünmsüzleştiriyorsun
sevgili üstadım. En sevdiğim karakterlerden ve defalarca, tekrar tekrar
okuduğum Mister No'yu bir de renkli olarak okumaya başladım.
Her zamanki gibi bu kez de ayrı bir keyif veriyor tabii.
Eline sağlık Altan üstadım, selamlar, saygılar.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
907
4,739
İzmir
Uzun süredir bu güzel serinin eksiklerini sanki bir sihirli güç ile 160. sayıya kadar tamamladınız. Bu kadar hızlı nasıl yaptığınızı gerçekten merak ettim. Bazen ben de bazı çok güzel olup, yabancı dilde pek çok çizgi romanların böyle bir sürü sayısını sihirli bir güçle! çabucak yapmak isterdim.
Sizin sihirli! gücünüzün ne olduğunu söylerseniz merakımı giderirsiniz.
Tüm emekleriniz için en derin teşekkür ve saygılarımı sunarım.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,466
4,789
Osmaniye
Macerayı indirip okuduğumda Mister No'nun uzatmalı mı yoksa uzatmamalı mı sevgilisi ya da sevgilimsi hatun Patrişya Rovlend'in sıkı hatlarıyla (!) macerada yer aldığını belirtmeliyim dostlar. :))

MZAMAN

Kıdemli Üye
3 May 2019
547
2,140
Sayın Altan çalışmanız ve paylaşımınız için çok teşekkürler. Sayın Balkan'a da size bu çalışmanıza neden olduğu için teşekkürler. İki Usta birleşince muhteşem bir koleksiyonumuz oldu.