Merhabalar / Bir Soru

feuer

Yeni Üye
6 Mar 2022
4
5
Arkadaşlar Merhabalar,
Öncelikle forumda emek veren herkese çok teşekkür ederim.

Bir sorum olacak;

90lı yıllarda ATV'de yayınlanan ŞOK isimli absürt içerikli bir TV programı vardı.

Yine 90lı yıların ikinci yarısında (1996-97 yılları olabilir) bu TV programına benzer içerikli bir gazete ya da haftalık yayın çıkarılıyordu. (Belki aynı ekip tarafından) Fazla uzun soluklu bir yayın değildi.

Yayının adı ŞOK değildi diye düşünüyorum, çünkü o isim ile arama yaptığımda erotik bir magazin gazetesine ait çıkıyor.

Sorum şudur ki bu yayının adını hatırlayanınız var mı?
Basılı ya da dijital formatta aramam için yayının adına ihtiyacım var.

Kemak

Yeni Üye
28 Haz 2023
1
2
arkadaşlar ben yeni buraya kayıt oldumda konu açmayı bilmediğim için sorumu buraya yaszacağım ingilizce çizgi romanları çevirebileceğim bir uygulama varmı

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,210
75,827
Arkadaşlar Merhabalar,
Öncelikle forumda emek veren herkese çok teşekkür ederim.

Bir sorum olacak;

90lı yıllarda ATV'de yayınlanan ŞOK isimli absürt içerikli bir TV programı vardı.

Yine 90lı yıların ikinci yarısında (1996-97 yılları olabilir) bu TV programına benzer içerikli bir gazete ya da haftalık yayın çıkarılıyordu. (Belki aynı ekip tarafından) Fazla uzun soluklu bir yayın değildi.

Yayının adı ŞOK değildi diye düşünüyorum, çünkü o isim ile arama yaptığımda erotik bir magazin gazetesine ait çıkıyor.

Sorum şudur ki bu yayının adını hatırlayanınız var mı?
Basılı ya da dijital formatta aramam için yayının adına ihtiyacım var.

Doğru hatırlamışsınız. Programın adı ŞOK. Bununla ilgili konu açmıştım:

https://www.cizgidiyari.com/forum/r...forumu/88915-sok-haber-ve-mizah-programi.html

feuer

Yeni Üye
6 Mar 2022
4
5