Merhaba ben yeni üyeyim. Ateşböceklerinin Mezarı filmini izledim .Her izleyişimde ağlıyorum. Çizgi romanını nasıl satın alabilirim.

Gönül KÖSEOĞLU

Yeni Üye
28 Haz 2024
4
9
Merhaba hoşgeldiniz bu linkten istediğiniz çizgi romanla ilgili bilgilere ve indirme linkine ulaşabilirsiniz. İyi okumalar iyi günler. Umarım forumumuzda keyifli vakitler geçirirsiniz. Kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.
Teşekkür ederim çok sağolun.

Gönül KÖSEOĞLU

Yeni Üye
28 Haz 2024
4
9
İlk mesaj yazıyorum. Ben yazılı kitap şeklinde almak istiyorum. O şekilde nerden erişebilirim. Amazonda var ama ingilizce.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,553
6,404
Yapay zekadan edindiğim bilgiye göre 2007 yılında İthaki Yayınları tarafından basılmış ve maalesef günümüzde herhangi bir baskısı bulunmamaktadır.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,439
4,713
Osmaniye
Merhaba ben yeni üyeyim. Ateşböceklerinin Mezarı filmini izledim .Her izleyişimde ağlıyorum. Çizgi romanını nasıl satın alabilirim.

Sayın Gönül KÖSEOĞLU; öncelikli olarak sitemize üye olmanızdan dolayı teşekkür ederiz. Aradığınız kitap uzun süre önce basımı yapıldığı için sanırım yeni basımı olmayabilir. Öncelikli olarak yayınevi ile telefon ya da email yoluyla iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Başka bir yol da facebookta bazı gruplarda ikinci el çizgi roman satışları yapabilmektedir. Oralara bir göz atın. Son çare olarak da sitemizden indirip akabinde bir matbaa ile anlaşarak ya da sizin imkanlarınız varsa renkli çıktısını alıp kitaplaştırmaktır.
Maalesef aklıma başka çözümler gelmedi. Kolay gelsin.